Windows Masaüstü Duvar Kağıtlarını Yönetme Programı

Cyclone Wallpaper Changer, Masaüstünüzün duvar kağıdını yönetmek için ücretsiz bir programdır. Çok çeşitli resim biçimlerini destekler ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Duvar kağıdını değiştirme aralığı tamamen özelleştirilebilir. Sistem başlatma, saniye, dakika, saat, gün, hafta veya her ay için gelişmiş seçeneklerle ayarlanabilir.

Resimler merkezlenebilir, döşenebilir veya gerilebilir ve Masaüstü arka plan rengi her resim için değiştirilebilir. Duvar kağıdı seçimi manuel, sıralı veya rasgele olabilir. Duvar kağıdı listeleri, belirli resimlerin ve temaların albümleri oluşturmanıza izin verilerek kaydedilebilir ve açılabilir. Bir duvar kağıdına eklenen tüm resimlerin otomatik olarak eklenmesini sağlamak için duvar kağıdı albümüne bir klasör ekleyin. Klasörler içerik için otomatik olarak güncellenir; bu nedenle herhangi bir resim klasöre eklenir veya kaldırılırsa, Cyclone Wallpaper Changer bu değişiklikleri tanıyacak ve albümü buna göre güncelleyecektir.

Avantaj olarak sayılabilecek bir özelliği ise; Windows Görev Çubuğu’nun şeffaflık seviyesi özelleştirilebilir ve Masaüstünüzü temiz ve basit tutmak için Masaüstü simgeleri gizlenebilir. Cyclone Wallpaper Changer masaüstünüzü basit bir şekilde yenilenen duvar kağıtları ile canlı tutmanıza yardımcı olacak.

Cyclone Wallpaper Changer Sistem Bilgileri

Boyut: 410 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Cyclone Wallpaper Changer İndir (Masaüstü Duvar Kağıtlarını Yönetme Aracı)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status