Belgeleri PDF’ye dönüştürme programı

CutePDF Writer, bilgisayarınızdaki belgeleri kolayca PDF’ye dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Portable Document Format (PDF), tüm dünyadaki elektronik belge ve formların güvenli bir şekilde dağıtılması ve değiş tokuşu için fiilen bir standarttır. CutePDF Writer, ticari PDF dönüştürme yazılımının ücretsiz sürümüdür. CutePDF Writer, kendisini bir “yazıcı alt sistemi” olarak kuruyor. Bu, dönüştürmek için neredeyse tüm Windows uygulamalarını (yazdırma yapabilmeniz gerekir) sağlar.

Profesyonel kalitede PDF belgelerine dönüştürmek mümkündür. Yalnız normal PDF dönüştürücüler gibi kullanılmamaktadır. CutePDF Writer sisteminize bir yazıcı gibi yüklenmektedir. Belgeleri yazdırmak istediğiniz zaman yazıcı kısmından CutePDF Writer seçerek belgeleri PDF formatında yazdırılır. Bu sayede belgeleriniz PDF biçimine dönüştürülmüş şekilde ortaya çıkmaktadır.

cutepdf-writer

Word, metin belgesi, html ve diğer belge biçimlerini bu şekilde PDF’ye çevirmek mümkündür. Bir belgenin yazıcıdan çıkısını alıyormuş gibi PDF formatında belgeler oluşturur. CutePDF Writer tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

CutePDF Writer Bilgileri

Sürüm: CutePDF Writer 3.1

Boyut: 2.70 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"CutePDF Writer Son Sürüm İndir – Belgeleri PDF’ye Dönüştürme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status