Ücretsiz Windows Sistem İzleme Programı

CS Fire Monitor, Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemi ile çalışan platformlar için kapsamlı bir izleme aracıdır. Bir PC içindeki birçok alanda veri toplayan geniş bir canlı izleme ekran yelpazesine sahiptir ve uygulamanın kendi dahili veritabanına sahip olduğu için çeşitli şekillerde kaydedilebilen bir dizi rapor üretme kapasitesine sahiptir.

Buna ek olarak “Uzaktan Görüntüleyici” kullanıcının, önemli bilgileri çıkarmak için aynı LAN’daki veya İnternet’teki diğer PC’lere erişmesini sağlar. Uygulama çok yapılandırılabilir ve her kullanıcının kendi ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun yöntemi seçebilmesi için aynı bilgiyi izlemek için çeşitli yöntemleri içerir.

Bant genişliği kullanımı, CPU yükü ve bellek tüketimi için gerçek zamanlı grafikler içerir ve sabit disk kullanımı, IP adresi değişiklikleri ve donanım ve yazılım envanterindeki değişiklikler de izlenebilir. E-posta bildirimlerini, istatistiksel raporları ve bellek ve CPU istatistiklerini gösteren dinamik bir tepsi simgesi içerir. Program, aynı zamanda ağ üzerinde CS Fire Monitor çalıştıran diğer makineler için uzaktan performans verileri de sağlayabilir.

Kısaca özetlemek gerekirse CS Fire Monitor, yerel veya uzak makinenizin önemli sistem ayrıntılarına göz kulak olmanıza izin veren bir sistem izleme aracıdır.

CS Fire Monitor sistem bilgileri:

Boyut: 6.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"CS Fire Monitor 32 / 64 bit İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status