August 13, 2022


Windows için Counter Strike Steam

Counter Strike Steam, Windows sistemler için çoklu oyunculu oynama, oyun satın alma gibi online yapacağınız işlemler için geliştirilen bir ara programdır.

Counter Strike Steam aksiyon oyunlarından, bağımsız yapımcı oyunlarına kadar 2000’in üzerinde oyuna ev sahipliği yapıyor. Özel indirimlerin, otomatik güncellemelerin ve diğer özelliklerin tadını çıkarın. 40 milyondan fazla üyesi olan bu toplulukta yeni insanlarla tanışın, oyun gruplarına katılın, takımlar kurun ve sohbet edin!

Arkadaşlarınıza hediye gönderin, eşya takası yapın ve Steam Atölyesi aracılığıyla sevdiğiniz oyunlar için yeni içerikler yaratın. En sevdiğiniz oyunların geleceğini siz şekillendirin.

PC’de, Mac’te, Linux’ta, mobil aygıtınızda, hatta televizyonunuzda bile olsanız Steam’in özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Eğlenceyi yanınızda taşıyın.

Satın aldığınız oyunu istediğiniz yerden oynamanıza imkan sağlayan Steam Play ve herhangi bir yerden giriş yapmış arkadaşlarınızla çok oyunculu oyunlar oynamanızı sağlayan Platformlar Arası Çok Oyunculu özellikli PC, Mac ve Linux oyun kataloğunu sunuyor.

PC’de, Mac’te, Linux’ta, mobil aygıtınızda, hatta televizyonunuzda bile olsanız Steam’in özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Eğlenceyi yanınızda taşıyın.

Counter Strike Steam indir

Mac için Counter Strike Steam Bilgileri

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 1.59 MB

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: Sierra Online

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Counter Strike Steam İndir (Windows)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status