Counter Strike online oyunu

Efsane FPS oyunu Counter Strike online versiyonuyla free2play olarak Türkiye’de yayına başladı. Nexon tarafından yayınlanacak olan oyun Türkçe dil desteğiyle hizmet veriyor. CS 1.6 tabanlı olan bu online versiyon bir çok yönden orjinale bağlı kalınmış durumda.

Counter Strike Online’da klasik versiyonda yer almayan çeşitli ekipmanlar, karakterler ve modlar da bulunuyor. Oyunda yine Terorist veya Counter-Terorist takımlarından birisinde yer almanız gerekmekte fakat bu sefer maçlar 8 vs 8 ile sınırlı değil, maksimum 16 kişilik takımlar kurabilir ve unutulmaz haritalarda 32 kişilik çatışmalarla nostalji yapabilirsiniz.

FPS, Counter Strike’dan başlar;

Counter Strike Online (CSO) 12 yıl önce takım-tabanlı aksiyon oyununun öncüsü olarak yayınlanmış ve bu zamana kadar gelişmiştir.

Çoklu Mod;

CSO yeni haritalar, karakterler, silahlar ve klasik Counter Strike içeriğinin en güncel halini sunar.

Zombi modu;

Zombie: Klasik CSO’ya takdim edilen ilk zombi modudur. Klasik Counter Strike’a kıyasla CSO’daki en çok oynanan modlardan biri olan orijinal moddan beri pek çok gelişme gerçekleşmiştir.

Zombi moduna özel öğeler çıktı!

Zombi moduna özel öğeler çıktı! HEMEN daha fazla mühimmat alın, Zombiler gibi zıplayın, ve maksimum hasar veren makineli tüfekleri ateşleyin!

Counter Strike online oyunu Steam üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 22 Kasım 2015

    conteri nasıl indirlir ya

"Counter Strike Online İndir – Online Oyna" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status