Gelişmiş Grafik Tasarım Programı

CorelDRAW Graphics Suite X8, grafik tasarımı için kullanılabilecek en iyi programlardan biridir. Profesyonel grafik tasarım yazılımı. Gelişmiş belge stilleri. Yeni dahili özel renk harmonileri. Güçlü sayfa tasarım araçları. Yeni web sitesi tasarım yazılımı.

Yeni! Gelişmiş OpenType desteği: Bağlamsal ve stilsel alternatifler, uzantılar, semboller, küçük büyük harfler, süsleme seçenekleri gibi gelişmiş OpenType tipografi özelliğiyle benzersiz sayfa tasarımları yapın. Farklı platformlarda kullanılacak tasarım çalışmaları için ideal olan OpenType, karakterleri kullandığınız dile göre uydurmanızı sağlayan zengin bir dil desteği sunuyor. Tüm OpenType seçeneklerini tek bir menüden kontrol edin, bağlamsal değişikliklerle etkileşimli OpenType özelliklerini düzenleyin.

Yeni! Özel Renk Harmonisi: Tasarımınız için kolaylıkla tamamlayıcı renk paletleri oluşturun. Color Styles penceresinde yer alan yeni Color Harmonies aracı, renk stillerini uyumlu olacak şekilde birleştirerek, renklerin tümüyle bir arada çalışmanızı sağlıyor. Renkleri ve renk değerlerini analiz ederek tamamlayıcı renk şemaları oluşturuyor — müşteriliniz renk çeşitliliği ile etkilemenin mükemmel bir yolu!

coreldraw-graphics-suite

Yeni! Yaratıcı vektörel şekil araçları: Vektörel çizimlerinize yaratıcı efektler uygulayın. CorelDRAW® X6 sürümünde, vektörel nesneleri geliştirebilmeniz için yaratıcı seçenekler sağlayan dört yeni şekillendirme aracı sunuluyor. Yeni Smear aracı, uzantıları çekerek veya anahat boyunca girintiler yaparak nesneleri şekillendirmenizi sağlar. Yeni Twirl aracı nesnelere burgu efekti uygulamanızı sağlar. Ve yeni Attract ve Repel araçları ile noktaları çekerek veya iterek eğrilere şekil verebilirsiniz.

Yeni! Sayfa tasarım araçları: Yeni boş PowerClip çerçevesi olanağıyla, metin ve grafiklerin yerlerini belirleyin. Yeni Placeholder Text aracı, sayfa tasarımını hazırlarken metnin nasıl görüneceğini belirlemenizi sağlar. Otomatik sayfa numaralandırma özelliğini kullanarak sayfalara kolaylıkla numara verin.

Çok yönlü ve güçlü grafik tasarım yazılımı: İster yeni isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW Graphics Suite güvenebileceğiniz grafik tasarımı yazılım çözümüdür. Zengin içerikli ortamı, profesyonel grafik tasarım, fotoğraf düzenleme ve Web sitesi tasarım yazılımlarıyla, stilinizi ve yaratıcılığınızı ifade etmenizi sağlayacak sonsuz seçenek sunuyor.

Dahili yardım, eğitim videoları ve profesyonelce tasarlanan şablonlarla kendinizi hemen evde hissedin. Sonra, çekici logolardan ve tabelalardan özel Web sitelerine, Web grafiklerine, panolara, araba çıkartmalarına, elilanlarına, her şeyi güvenerek tasarlayın. Gerçek tasarım stilinizi gösterin.

Yumuşak yükleme ve başlangıç: Hemen başlamanıza ve güvenle tasarlamanıza olanak sağlayan kapsamlı dahili eğitim araçlarıyla tasarımınızı zenginleştirin. Değerli video eğitim dosyalarından ve ipuçlarından, uzman önerilerinden ve ilham verici kullanım kılavuzundan yeni bilgiler edinin.

Sayfa tasarımlarını kolaylıkla oluşturun: 1000’den fazla yazı tipi, 1000 profesyonel, yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf, 10.000 kapsamlı vektörel grafik ve 350 profesyonel şablonla projelerinize kaliteli bir görünüm verin. Tasarım öğelerinizi, bilgisayarınızdaki, ağdaki veya Web sitelerindeki içeriklerde kolaylıkla arama yapmanızı sağlayan Corel CONNECT ile verimli bir şekilde organize edin. Stillerle ve yaratıcılıkla tasarımı kolaylıkla yönetin.

Sürümü: CorelDRAW Graphics Suite X8

Boyutu: 465.99 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: Corel

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"CorelDRAW Graphics Suite İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status