August 13, 2022


CopyTrans Manager: iPhone, iPad, iPod İçin Transfer Yöneticisi

CopyTrans Manager iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlar için kullanabileceğiniz ücretsiz iTunes alternatifi dosya transferi, müzik, uygulama ve video dosyaları için yönetim sağlar. CopyTrans Manager sayesinde iTunes olmada Apple mobil cihazlari yönetmeyi sağlar.

iPhone, iPod, iPad için müzik ekleme; CopyTrans Manager hızlı bir şekilde sürükle bırak yöntemi ile bilgisayardan iPhone, iPod veya iPad mobil cihazlara doğrudan PC’den müzik ve video aktarımı sağlar.

iTunes senkronizasyonuna gerek kalmadan iPhone veya başka bir iOS cihaza uygulamalar ve zil sesleri aktarmak için birden çok bilgisayar üzerinde CopyTrans Manager’ı kullanabilirsiniz. Bir kaç tıklama ile ve iTunes olmadan iPod parça albüm isimleri ve türlerini değiştirin. Ayrıca, parça değerlendirmesi ve şarkı sözleri gibi diğer meta-veri düzenleyebilirsiniz.

copytrans-manager-indir-

iPhone veya iPod çalma listelerinizi yönetin; Kolaylıkla yeni listeler eklemek veya düzenleme mevcut. iPhone çalma listeleri oluşturun. Sizin customly oluşturulan iPhone çalma listelerine şarkı ve video eklemek veya çıkarmak için CopyTrans Manager’ı kullanın. Ayrıca sürükle bırak yoluyla çalma listeleri içindeki şarkıların sırasını değiştirebilirsiniz.

CopyTrans Manager Bilgileri

Son Sürüm: CopyTrans Manager 1.114

Boyutu: 6.68 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: WindSolutions

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"CopyTrans Manager 1.114 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status