October 5, 2022


MAC için Conquer Online Oyunu

Conquer Online Mac OS X bilgisayarda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz MMORPG online oyundur. Antik Çin arka planlı çok oyunculu ücretsiz online istemci MMORPG rol yapma oyunudur. Son derece güzel ve gizem dolu dünyada, güçlü ve cesur bir kahramanı kontrol eder, tehlikeli canavarları silip süpürür, riskli görevleri tamamlar ve oyuncularına hayatını tadını çıkartmaktadır.

Oyun 2003 yılında ilk defa oyunculara sunulmuş olup, halen dünyada 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir. Oyunun büyük bir oyuncu tabanı ve basit oynama özelliği bulunmaktadır. Oyun hızlı mücadeleci ve akıcı olup sayısız eğlenceli PvP seçeneği sunuyor. Bunun Yanı sıra, oyun çok miktarda değişik özellik taşımaktadır.

Conquer Online’de, her birinin düşmanlarına karşı kullandığı benzersiz yetenekleri ve güçleri olan 6 harika temel sınıf vardır. Ayrıca bir kadın veya erkek karakterle oynayabilirsiniz ve görünüşünüz, saç stiliniz, kıyafetleriniz ve tasvirinizi değiştirebilirsiniz.

conquer-online-oyunu-indir-oyna-pc

Toist (Büyücü): Sihirler yapabilir,değnek kullanır, canavarlara uzaktan vurur defansı çok düşük olmasına rağmen inanılmaz güçlü vurur ve bazı özellikleri; şimşek çaktırmak meteor yağdırmak.

Archer (Okçu): Yay kullanarak ok atar, canavarlara uzaktan vurur defansı ve gücü eşittir ve en önemli özeliği uçabilir.

Warrior (Savaşçı): Canavarlara yakından silahıyla vurur, kalkan ve kılıç, mızrak kullanır, defansı çok yüksek olmasına rağmen gücü düşüktür.

Trojan (Ölümcül Savaşçı): Canavarlara yakından silahlarıyla vurur, iki eliyle de silah kullanır, defansı yüksek vuruş gücü de çok yüksektir.

Ninja (Ninja): İki adet katana kullanır ve canavarlara yakından vurur, defansı düşük, vuruş gücü yüksektir en önemli özelliği Toxic Fog (zehirli sis)’dir.

Pirate (Korsan): Tıpkı denizci korsanlar gibi giyinerek, gerçek silahlar ile rakiplerine ateş eder, defansı zayıf olup silahının iyi oluşuna göre vuruş gücü sağlamdır.

Conquer Online oyunun istemcisini yükleyerek daha hızlı bir indirme yapabilirsiniz. Alternatif olarak PC için Conquer Online Client buradan indirebilirsiniz.

Conquer Online Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla

Sürüm: Conquer Online 6271

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyut: 1.09 MB (Tam dosya: 837 MB)

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Conquer Online Oyunu İndir Oyna (MAC)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status