August 14, 2022


Computer Productivity Enhancer: Bilgisayar Hızlandırma Programı

Computer Productivity Enhancer sunduğu sistem optimizasyonu araçları ile bilgisayar hızını artırmaya yardımcı ücretsiz ve Türkçe programdır. Program bilgisayar hızlandırmanın yanı sıra pek çok faydalı araçlarda sunuyor.

Sistemin yavaşlamasına neden olan program artıklarını bulup temizlemek için gereksiz dosya temizleme aracı sunuyor. Program, uygulama, oyun vs yüklenen her dosyalar kaldırıldığı zaman mutlaka geride parçalarını bırakır. Bir zaman sonra bu parçaların yığılması ile sistem yavaşlamaya başlar. Bu nedenle önemsiz dosyaların silinmesi gerekir. Bu program sayesinde artık temizlik başlayacak.

Eğer RAM’iniz ve düşük ve kullanımdan dolayı çok RAM tüketimi oluyorsa, sistemi çok yavaşlatır. Computer Productivity Enhancer RAM güçlendirici özelliği sayesinde, gereksiz RAM tüketimlerini temizler ve bilgisayarın daha rahat çalışmasını sağlar.

computer-productivity-enhancer-indir

Önemli verilerinizi korumak için klasör kilitleme aracı da sunuyor. Kişisel verilerinizi koruyarak, başkalarının dosyalarınıza erişimini engelleyebilirsiniz.

Ağ güvenliğiniz içinde faydalı iki araç sunuyor. IP adresi yenileme aracı sayesinde otomatik olarak IP adresinizi güncelleyebilirsiniz. Kötü amaçlı yazılım barındıran web siteleri engellemek için web filtreleme özelliği mevcuttur. Ebeveynler için faydalı olacak bir araçtır. İstemediğiniz sitelere erişimi engellemek için faydalı olacaktır.

Ve her zaman işinize yarayacak kötü amaçlı dosya tarama özelliği sayesinde, internetten indirdiğiniz her dosyanın güvenliği olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızı her türlü tehlikelere karşı korumuş olursunuz.

Programın tüm özelliklerine baktığımız zaman, bilgisayarın yavaşlamasına neden olan ve güvenliğinizi sağlamak için tüm durumlar için faydalı araçları bir araya getirmiştir. Program üreticilerine bu anlamda teşekkür etmek isterim.

Computer Productivity Enhancer Bilgileri

Son Sürüm: Computer Productivity Enhancer 5.1.0.0

Boyutu: 3.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Berk Production – Enis Berk Polat

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Computer Productivity Enhancer 5.1.0.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status