August 15, 2022


Comodo sistem araçları ile bilgisayarı temizleyin ve hızlandırın

Comodo System Utilities (eski adıyla Comodo System Cleaner) Windows işletim sistemine sahip bilgisayarı hızlandırmak ve daha güvenli hale getirmek için geliştirilmiş bir yazılımdır. Bir kaç tıklama ile işletim sisteminizin belirli ayarlarını değiştirebilir, sisteminizi daha güvenli kılabilir aynı zamanda da disk temizleme, kayıt defteri temizleme araçları gibi sistem optimizasyon araçları ile sisteminizi hızlandırabilirsiniz.

Disk temizleme aracı bilgisayarınız sabit diskinde bulunan kopya, gereksiz ve temp dosyalarını silerek fazladan işlem yapılmadan bilgisayarınızın hızlı kalmasını sağlarken, kayıt defteri temizleme aracı kaldırılmış programlar ve hatalı dosyaların kayıt defterine bıraktığı izleri temizleyerek kayıt defterinizin sade ve düzgün kalmasını sağlar. İnternet tarayıcınızın, anlık mesajlaşma programınızın ve Windows uygulamalarınızın arkalarında bıraktığı gereksiz dosyaları temizleyerek dosya kalabalığını önler ve sistemi hızlandırır.

comodo-system-utilities-turkce-indir

Comodo System Utilities kayıt defteri koruması, güvenli silme, anında tarama ve gerçek zamanlı temizleme sayesinde bilgisayarınızdaki tüm gereksiz dosyalardan kurtulabilir ve gereksiz yığılmalardan kurtularak bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Registry Cleaner, Privacy Cleaner ve Disk Cleaner’ın birleşimi olan Comodo System Utilities, bilgisayarınızın maksimum performansını elde etmeniz için yardımcı olacaktır.

Comodo System Utilities Bilgileri

Son Sürüm: Comodo System Utilities 4.0

Boyut: 12.90 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Comodo System Utilities Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status