August 17, 2022


Ücretsiz Güvenlik Duvarı ve PC Koruma Programı

Comodo Personal FirewallComodo Personal Firewall virüs, malware ve internet korsanlarına karşı bilgisayarınızı koruyan ücretsiz ve Türkçe güvenlik duvarı-firewall, antivirüs programıdır. Windows bilgisayara zarar verecek tüm tehditleri bulur ve ortadan kaldırır. Online alışverişlerde, bankacılık işlemlerinde veya herhangi bir online işlemlerde kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan zararlı yazılımlara ve korsanlara karşı koruma sağlar. İnternet güvenliği için faydalı olacak programlardan biridir.

Hızlı ve sorunsuz bir online deneyim sunar. Bilgisayarınızdaki tüm trafiği yönetir. Bilgisayara zarar verecek tüm internet saldırıları engeller. Özellikle bilgisayarınıza zararlı yazılım yüklemeye çalışan web siteleri engeller. İnternete bağlandığınız andan itibaren tüm internet bağlantıların güvenliğini sağlar. Giriş ve çıkış tüm internet bağlantıları görüntüler.

Comodo Personal Firewall bilgisayarı internetten gelecek olan tüm tehlikelere karşı korur. Sistemde çalışan tüm uygulamaları kontrol etmeyi sağlar. Siz farkında olmadan bilgisayara sızmaya çalışan tüm zararlı yazılımları engeller. Sandbox güvenli ortamda programları çalıştırmayı sağlar. Bu sayede zararlı yazılım barındıran programların bilgisayarı etkilemesini engeller. Bulut tablı hizmet vermektedir. Bu sayede en yeni tehlikelere karşı her zaman hazır olacaktır. Fazla söze gerek yok. Ücretsiz antivirüs ve firewall-güvenlik duvarı programı arıyorsanız daha ne olsun. İyi bir tercih olacaktır.

Son Sürümü: Comodo Personal Firewall 8.2.0.5005

Boyutu: 99,69 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 64Bit

Üretici: Comodo

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Comodo Personal Firewall (64 Bit) Son Sürüm Türkçe İndir – Ücretsiz PC Koruma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status