August 10, 2022


Mozilla FireFox temeline dayalı ücretsiz internet tarayıcısı

Comodo IceDragon Internet Browser, özelliklerle dolu hızlı ve güvenli bir çevrimiçi deneyim sunan ücretsiz internet tarayıcısıdır. Kullanımı kolay tarayıcı, hız ve performans açısından ödün vermeden yüksek seviyede dahili güvenlik ve gizlilik sunar. Aynı zamanda birkaç gelişme ile Chrome ve Firefox’un en iyisini kullanıyor.

Chrome tabanlı bir ürün olan Comodo IceDragon internet tarayıcısı, Firefox’u güçlendiren açık kaynak kodlu çekirdeğe dayanıyor. Tarayıcı ayrıca Firefox eklentileri ile tamamen uyumlu ve geliştirilmiş sosyal medya entegrasyonu ve web sayfalarının daha hızlı yüklenmesi anlamına gelen entegre bir güvenli DNS hizmeti de dahil olmak üzere Firefox’un gizliliği ve performansı üzerine inşa ediyor. Diğer özellikleri tarayıcıyı kullanarak siteleri kötü amaçlı yazılım tarayan SiteInspector içerir.

Firefox’un daha hızlı, daha güvenli bir sürümü

Tarayıcı ayrıca önemli kişiselleştirme seçeneklerini ve eklentileri, uzantıları ve temaları indirmek için bir çevrimiçi pazara erişim sunmaktadır. Chrome ve Firefox gibi birçok popüler tarayıcıdan farklı olarak çevrimiçi etkinlik takibi yapılmaz. Tarayıcıyı yüklemek için, İnternet bağlantınızı Comodo’nun ücretsiz ve güvenli DNS servisini kullanacak şekilde ayarlayabilir veya kendi ayarlarınızı kullanabilirsiniz. Comodo Internet Security’yi (ücretsiz bir virüsten koruma yazılımı) karşıdan yükleyip kurarsanız, tarayıcıyı ana sistemden izole eden sanallaştırılmış modunu kullanabilirsiniz.

Hızlı ve güvenli web tarama

Comodo IceDragon Internet Tarayıcısı, Firefox, Safari ve Chrome gibi daha popüler tarayıcılarda bulabileceğiniz gibi benzer mükemmel bir tarama deneyimi sunar. Aynı zamanda, gelişmiş gizlilik ve güvenlik sağlar. Güvenli tarayıcı, özellikle de sayfaları indirme ve güvenli bağlantılar kurma hızı açısından Chrome ve Firefox klonları arasında ön plana çıkıyor.

Boyut: 59.21 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Comodo IceDragon Internet Browser Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status