August 15, 2022


Windows için Bilgisayar Belleğini Temizleme Programı

CleanMem, artık herhangi bir işlem tarafından kullanılmayan belleği serbest bırakarak Windows bellek yönetimini geliştiren bir bellek (RAM) temizleyicisidir. Diğer bazı araçların aksine, CleanMem hiçbir zaman hala kullanılmakta olan belleği serbest bırakmaz, bu nedenle programlarınızdan herhangi birine müdahale etmez.

Program, düzenli aralıklarla hafızanızı temizlemek üzere programlanabilir ve ayrıca, bir düğmeye basarak RAM kullanımına göz kulak ve bellek serbest bırakmanıza izin veren isteğe bağlı bir sistem tepsisi monitörü sağlar. İleri düzey kullanıcılar, bellek temizlemeyi belirli işlemlerle sınırlayabilir, işlemleri temizlenmeden hariç tutabilir ve günlük temizleme eylemleri için günlük dosyası tutabilir.

CleanMem çok iyi çalışıyor, büyük miktarda bellek (örn. Firefox) oluşturan uygulamaları denetlemek için oldukça yararlı. Bu araç, belleğin herhangi bir belleği sayfa dosyasına itilmeden sistemde kontrol edilmesini sağlar. Bu da sistemin daha düzgün çalışmasını sağlar.

Bu tür bir araç, bilgisayarda yüklü miktarda RAM bulunan ve birden çok işlemi eşzamanlı olarak yürütmeyi zorlaştıran kullanıcılar için önerilir.

CleanMem Sistem Bilgileri

Boyut: 3.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"CleanMem İndir – PC Belleğini Temizleyip Performansını Artırma" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status