August 15, 2022


Launch Sid Meier’s Civilization 5 Türkçe Yama İndir

Launch Sid Meier’s Civilization 5 oyununun Türkçe yaması. Yama Güngör Aydoğan tarafından hazırlanmıştır.

Civilization 5 Türkçe Yama dosyasını; C:\Program Files\Steam\steamapps\common\sid meier’s civilization v\Assets dizinine kopyalayın.

Kısaca oyunun konusu:

Uygarlık V, her oyuncu belirli bir ulus veya etnik grubun (“medeniyet”) liderliğini temsil eden ve binlerce yıl boyunca büyümesine rehberlik etmesi gereken sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Küçük bir yerleşimin başlangıcıyla başlar ve zafer koşullarından birine ulaştıktan sonra veya oyun bitene kadar hayatta kalırsa sona erer, bu noktada nüfus, arazi, teknolojik gibi çeşitli faktörlere dayanan en yüksek skorlu medeniyet oyunun kazananı ilan edilir.

Sid Meier’s Civilization V, Firaxis Games tarafından geliştirilen Civilization serisinde 4X video oyunudur. Uygarlık V’de oyuncu, uygarlıkları tarih öncesi zamanlardan geleceğe öncülük etmiş bir harita üzerinde yönlendirir. Araştırma, keşif, diplomasi, genişleme, ekonomik kalkınma, hükümet ve askeri fethi yoluyla bir dizi farklı zafer koşullarından birine sahip olmak. Savaş sistemi, askeri birliklerin istiflenmesini önleyerek ve kentlerin yakındaki düşmanlarına ateş ederek kendilerini savunmalarına olanak tanımaktadır.

Civilization 5 Kısa Tanıtım Videosu

Boyutu: 552 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • abdullah
    15 Mart 2012

    çok iyi

"Launch Sid Meier’s Civilization 5 Türkçe Yama İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status