August 10, 2022


Chrome için Instagram Hikayeler eklentisi

Chrome IG Story, Instagram Hikayeler’i web tarayıcıda görüntülemek için yardımcı olan ücretsiz bir eklentidir. Uzantı sayesinde kolaylıkla arkadaşlarınızı veya istediğiniz bir kişinin hikayesini görüntüleyebilir ve dilerseniz bilgisayara indirme imkanı da sunar. Instagram uygulaması tam olarak mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Bu nedenle akıllı cihazlar ile web tarayıcı üzerinde Instagram kullanılması farklılıklar gösterebiliyor.

Instagram güncellemeleri ve yenilikleri mobil cihazlar için anında optimize edilse de, tarayıcı üzerinde aynı işlevsellik olmuyor. Instagram Hikayeler mobil cihazlar üzerinde erişilebiliyor ancak tarayıcı üzerinden erişilemiyor. Chrome IG Story uzantısı sayesinde Instagram Hikayeler’e erişim sağlayabilir ve diğer kullanıcıların hikayelerine kolaylıkla göz atabilirsiniz.

chrome-ig-story-indir chrome-ig-story-indir-1

Chrome IG Story eklentisini Chrome tarayıcısına yükleyin ve açın. Mobil cihazlardaki benzer akışları göreceksiniz ve kolayca paylaşılan hikayeleri görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının hikayesine bakmak istiyorsanız kullanıcı hesabı üzerine tıklayın. Hikayeler galeri görünümde gösterilir. Yön tuşları ile fotoğraflar arasında geçiş yapabilirsiniz. Sevdiğiniz veya hoşunuza giden hikayeler-fotoğraflar üzerine sağ tıklayın bilgisayarınıza indirin.

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 32.75 MB

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Chrome IG Story İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status