Android İçin Chrome Canary Tarayıcısı

Chrome Canary, Google’dan Android mobil cihazlar için tasarlanmış yeni ve gelişmiş bir tarayıcı. Ücretsiz ve Türkçe olarak indireceğiniz uygulama, batarya tüketimini azaltmak ve mobil veri kullanımını azaltmak için tasarlanmıştır.

Chrome tarayıcısına göre daha hızlı kullanım sunmaktadır. Yalnız şunu hatırlatmak fayda var, Chrome Canary (Kararsız) sürümüdür ve test aşamasında olduğu için olası sorunları göz önünde bulundurmanız gerekir. Zaten uygulama geliştirme aşamasında olduğu için kullanıcılar tarafından gelen geri bildirimlere göre düzeltmeler yapılmakta ve sürekli olarak güncellenmektedir.

Android için Chrome Canary tarayıcı uygulaması her geçen gün güncelleme yapılacaktır. Bunun için sayfamızı veya Google Play Store üzerinde uygulamayı takip etmenizi tavsiye ederiz. Oluşan sorunların giderilmesi ve iyileştirmeler yapıldıktan sonra en kısa zamanda kararlı sürümün yayınlanmasını bekliyoruz.

chrome-canary-indir-android

Chrome Canary uygulaması her Android telefon ve tablet için farklı sistem gereksinimlerine ihtiyaç duymaktadır. Uygulama sürümü, boyutu her Android cihaza göre farklılık göstermektedir. Test aşamasındaki uygulama özellikle geliştiriciler ve ileri düzey kullanıcılar için önerilmektedir. Çünkü uygulamayı daha iyi hale getirmek için uzman kullanıcıların geri bildirimleri çok önemlidir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Chrome Canary İndir (Android) – Ücretsiz ve Türkçe Google Tarayıcısı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status