Windows için Active@ ISO Manager Programı

CD ve DVD ISO disk görüntülerini düzenlemenize, yazmanıza ve yazdırmanıza olanak tanıyan bir program. Active @ ISO Manager, ISO 9660 ve Joliet standartlarını kullanarak CD ve DVD ISO disk görüntü dosyalarını zahmetsizce düzenlemenize, yazmanıza ve yazdırmanıza olanak tanıyan basit ama güçlü bir programdır.

Program mevcut klasörler ve dosyalar koleksiyonundan veya CD ve DVD disklerinden ISO dosyaları oluşturmanızı sağlar. Dahası, yardımcı program ISO disk görüntülerinden dosyaları ayıklamanızı sağlar. ISO görüntü dosyaları da kolayca düzenlenebilir.

Active @ ISO Manager, ISO görüntü dosyalarını DVD-R, CD-R, CD-RW, DVD + R, DVD + RW, DVD-RW DL, DVD-RW, Blu- Ray, HD DVD ve daha aklınıza gelebilecek bir çok dosya desteği. Uygulama, ISO yazma ve yazma işlemini otomatikleştirmenize izin veren komut satırı parametreleri için destek ile birlikte gönderilir. Buna ek olarak, ISO görüntülerinden dosyaları ayıklamak gibi ISO içeriğini düzenlemek ve daha sonra ISO görüntülerini yeniden birleştirmek için olanak sağlar.

ISO görüntü oluşturma işlemini basitleştirmek ve otomatikleştirmek için girdiğiniz tüm parametreler kullanıcı ayarları olarak saklanır. Yazılımı bir sonraki çalıştırışınızda iletişim kutusunda önceki ayarlar görüntülenir.

Active@ ISO Manager Sistem Bilgileri

Boyut: 12.7 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"CD ve DVD ISO Disk Görüntülerini Düzenleme, Yazma, Yazdırma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status