Android için ücretsiz canlı TV izleme uygulaması

Mobil TV Android işletim sistemli telefon ve tabletler için tasarlanmış, 100’lerce Tv kanallarını izlemenize olanak tanıyan ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır.

Tv izlemek hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı. İstediğiniz kanalı izleyebileceğiniz harika bir uygulamadır. 200’ün Türk kanalı, 20’nin üzerinde Azeri kanalı ve Özbek, Kırgız, Kazak kanallarını canlı bir şekilde kesinti yaşamadan izleyebileceksiniz.

İzleyebileceğiniz birçok kanal bulunmaktadır. Kanallardan bahsedecek olursak Türk kanalları olarak Ulusal kanallar (Star Tv, Kanal D, Atv, Trt1, Tv2 vs.), Haber kanalları (Ntv, Habertürk, Trt Haber, Samanyolu Haber vs.), Müzik kanalları (Kral Tv, Kral Pop, Number One vs.), Spor kanalları (Trt Spor, Ntv Spor, FB Tv, Bjk Tv, Gs Tv vs.), Çocuk kanalları (Yumurcak Tv, Minika GO, Minika Çocuk, Planet Çocuk vs.), Belgesel Kanalları (Trt Belgesel, Köy tv vs.) gibi kanallar bulunmaktadır.

Azeri kanalları ise Azad Azerbaijan, İdman Tv, Az Tv, Muz tv, Space Tv gibi kanallar bulunmaktadır. Ayrıca Özbek kanalları (Tv Yoshlar, Uz HD, Tashkent Tv vs.) ve Kazak kanalları (Balapan Tv, Kazakh Tv vs.) bulunmaktadır.

Tüm bu kanalları canlı bir şekilde ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Sadece internet (3G/4G ve WiFi) bağlantısının olması gerekmektedir. Tabi bizim tavsiyemiz sınırsız internet ile kullanmanızdır.

İçerik olarak kolay bir uygulamadır. Kanal arama işlemi basit bir şekilde gerçekleşmektedir. Diğer özellik ise kanalları türlerine göre filtreleme özelliği bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Favori listenizide oluşturabilirsiniz.

Mobil TV uygulaması Android 4.0 ve üzeri ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Mobil TV İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status