August 14, 2022


Ücretsiz Ekran Videosu Kaydetme Programı

Bilgisayar kullanıcıları için en faydalı programlardan biri de ekran videosu kaydetme programıdır. Windows bilgisayar ekranında yapılan her işlemi video olarak kaydetmek için piyasada pek çok program mevcuttur. Ancak bir çoğu ücretlidir. Ücretsiz olan programların çoğunluğu da kullanıcıları tatmin etmemektedir. Ancak bu alanda geliştirilen en iyi ücretsiz ekran videosu çekme programlardan birisi CamStudio programıdır.

CamStudio programı kullanıcılar için tam kontrol sağlayan ekran videosu kaydetme programıdır. Eğitim, yardım veya herhangi bir amaç için ekran video kaydı yapmanız gerekirse bu program yardımcı olacaktır. CamStudio yakaladığınız veya kaydettiğiniz videoları AVI formatında kaydeder.

CamStudio, bilgisayarınızdaki tüm ekran ve ses etkinliklerini kaydedebilir. AVI video dosyaları olarak kaydedilir. Ayrıca yerleşik SWF Producer’ı kullanarak bu AVI’leri zayıf, ortalama, bant genişliği dostu Streaming Flash (SWF) videolara dönüştürebilirsiniz.

camstudio

Herhangi bir yazılım programı için gösteri videoları oluşturmak için CamStudio kullanabilirsiniz. Veya bilgisayarda bir işlemin nasıl yapılacağı ile ilgili videolar hazırlamak için kullanabilirsiniz. Okullar veya üniversite için video öğreticileri oluşturabilirsiniz. Satabileceğiniz video tabanlı bilgi ürünleri oluşturmak için bu programı kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz yazılım programında keşfettiğiniz yeni püf noktaları ve teknikleri kaydetmek için kullanabilirsiniz.

Amaç ne olursa olsun ekran videosu çekmek için ücretsiz bir program arıyorsanız kesinlikle CamStudio programını denemenizi tavsiye ederiz.

CamStudio Bilgileri

Sürüm: CamStudio 2.7.2

Boyut: 13.1 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: RenderSoft Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"CamStudio Son Sürüm İndir – Ücretsiz Ekran Videosu Kaydetme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status