Windows için ücretsiz görüntülü chat ve sohbet programı

Camfrog görüntülü sohbet programıyla internette binlerce odadan istediğiniz de istediğiniz kişilerle sohbet etmenizi sağlayacak görüntülü sohbet programı. Camfrog webcam ile görüntülü sohbet programı dünyada en çok kullanılan sohbet programı. Camfrog programının son sürümü ile internet üzerinden görüntülü sohbet etmek isteyenler için en çok kullanılan görüntülü sohbet programı.

Bilgisayar başında yeni arkadaşlar edinmeye, arkadaşlarınız ve aileniz ile sohbet etmeye vakit bulamıyorsanız görüntülüsesli ve aynı zamanda yazışmalı chat programlarından bir ona bir buna atlamaktan sıkıldıysanız Camfrog tam size göre.

6485′den fazla chat odasında ihtiyacınız olabilecek her türlü özelliği bulabileceğiniz, müzik derslerinden, konferanslara istediğiniz dilde konuşma imkanını elde edebileceğiniz Camforg Video Chat ile sınırsız bir dünyaya adım atacaksınız.

Artık nerdeyse her bilgisayarda bulunan webcam’ler ve hızla artan internet hızları ile çok daha özellikli ve gelişmiş hale gelen bilgisayar sohbetleri görüntü, ses ve yazışmanın bütünleşmesiyle Camfrog dünyasında çok daha güzel. Sade ve basit bir arayüze sahip Camfrog üzerinde ister kendi odanızı yaratabilir veya diğer odalardaki kişilerle sohbete başlayabilirsiniz. Odalarınızı şifreleme yaparak sadece tanıdığınız insanlarla sohbet imkanı da Camfrog’da mevcut.

Camfrog Programın Bazı Özellikleri:

Canlı webcam chat odalarına katılın veya kendi odanızı ücretsiz olarak oluşturun. Camfrog’u hemen edinin ve multi-kullanıcı video konferanslarına hemen katılın. Hızlı görüntü aktarımı ve süper ses kalitesi ve yüksek kaliteli video pencereleri ile en iyi görüntülü mesajlaşmayı yaşayın. Camfrog’u güvenlik duvarları, routerlar ve wireless ağlarda çalıştırın.

Canlı webcam kullanıcısı fotoğraf klasörü ile yeni insanlarla çok daha kolay bir şekilde tanışın. Multimedya eklentileri ve anlış mesajlaşma eklentileri ile daha zengin bir chat ortamı oluşturun. Kişisel durum ayarlama ile arkadaşlarınıza durumunuz hakkında bilgi verin. Kategorilere ayrılmış chat odaları ile belirli konularda tartışın.

Çift monitör desteği, yatay ve dikey webcam organizasyon desteği ile en esnek görüntülü chat imkanına sahip olun. Kişi listenizdeki favori odalarınızı kaydedin, tek bir tıklama ile kişileri ekleyin. Arkadaşlarınızı veya kişileri arayın, profilinizi dilediğiniz gibi yönetin. Listenizdeki +18 odaları yanındaki (+18) ikonu sayesinde diğerlerinden ayırt edin.

Camfrog Bilgileri

Sürüm: Camfrog 6.14.584

Boyut: 44.68 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Camfrog Son Sürüm Türkçe İndir (Windows) Ücretsiz Görüntülü Chat ve Sohbet Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status