August 17, 2022


CAD Görüntüleyici İle Android Mobil Cihazda DWG Dosyalarını Açma

CAD Viewer – DWG FastView, Android telefon ve tablet üzerinde CAD görüntülemek (2D/3D DWG dosyasını açmak) için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. AutoCAD vb programlardan yaptığınız çizimleri Android telefonda açmak istiyorsanız bu uygulama yardımcı olacaktır.

Örneğin Cad Görüntüleyici – DWG Hızlı görüntüleme AutoCAD, progeCAD, BrisCAD, ZwCAD v.b. yazılımlardan gelen çizimleri düzgün bir şekilde açabilir.

CAD Viewer – DWG FastView Detaylı Özellikleri

1) Kayıt gerektirmez

Başka CAD aplikasyonlarında yaşamış olduğunuz, dwg dosyalarınız incelerken sürekli olarak size kayıt olmanız ve giriş yapmanız istenir. Bu kayıt olma işlemlerini sıkıcı ve zaman israfı olarak mı buluyorsunuz. Artık sizden kayıt olmanızı veya giriş yapmanızı istemeyen bir CAD görüntüleyici geliyor. Cad Görüntüleyici-DWG Hızlı görüntüleme aplikasyonumuzu hemen indirip anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

2) Çevrimdışı çizimler ile veri güvenliği

Cad Görüntüleyici-DWG Hızlı görüntüleme aplikasyonu ile kullanıcılar çizimlerini internet bağlantısı olmaksızın görüntüleyebilir düzenleyebilir, dolayısıyla dosyaları bulut sistemine otomatik olarak yüklenmez veya senkronize olmaz. Tasarımınız ile veri kaybı yaşamaktan veya gizli bilgilerinizin çalınma korkusu olmadan çalışabilirsiniz.
İnternet bağlantınız var ise Cad Görüntüleyici-DWG Hızlı görüntüleme ile yerel dosyalarınızı MC bulut sistemine isterseniz yükleyebilirsiniz. Şu anda Cad Görüntüleyici-DWG Hızlı görüntüleme için dropbox desteği vardır ve yakında birçok yeni servis eklenecektir.

cad-viewer-dwg-fastview-indir-android

3) Aramak, oluşturmak ve düzenlemek tamamen ücretsiz.

Bazı diğer CAD görüntüleyicilerde, eğer yeni dosyalar oluşturmak istiyorsanız yada mevcut dosyaları düzenlemek istiyorsanız, para ödemeniz gerekir aksi takdirde aplikasyon ile bir işlem yapmanız zor olur. Cad Görüntüleyici-DWG Hızlı görüntüleme ile düzenleme ve yeni dosya oluşturmak tamamen ücretsizdir. Cad Görüntüleyici-DWG Hızlı görüntüleme ile kullanıcılar ekstra bir ücret ödemeden yeni çizimler oluşturabilirler. Bunun yanısıra kullanıcılar çizgi, devamlı çizgi, daire, yay ve dörtgen gibi komutları kullanabilirler, kesin çizimler de mevcuttur. Örnek olarak Cad Görüntüleyici-DWG Hızlı görüntüleme ile noktaların kordinatları gösterilir, kesin bir çizim yapabilmek için kordinat değerleri düzenlenebilir. Bunun dışında kullanıcılar uzunluk ve alan ölçümleri yapabilir çizimler üzerine not alabilir.

4)Bütün telefon modelleri için uygun

Cad Görüntüleyici-DWG Hızlı görüntüleme bütün telefon modelleri ile anroid 5.1 veya üzeri işletim sistemi var ise uyumlu çalışmaktadır.

Android telefon veya tablette CAD, DWG dosyaları nasıl açılır diye düşünmeyin ve hemen bu ücretsiz uygulamayı indirin.

Son Sürümü: CAD Viewer – DWG FastView

Boyutu: 1.39 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Android 2.3 ve üzeri

Üretici: Gstarsoft Co., Ltd.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"CAD Viewer İndir (Android) – DWG Dosyasını Açma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status