August 17, 2022


Ağ trafiği izleme programı

BWMeter güçlü bir bant genişliği ölçme programıdır. Bilgisayarınızdan veya ağınızdaki tüm trafiği kontrol eder ve mevcut bir güvenlik duvarı vardır.

Veri paketlerinin (nereden geldiklerini, nereye gittiklerini, kullandıkları port ve protokolü) analiz edebilirsiniz. Bu sayede örneğin, yerel ve internet trafiğini birbirinden ayırabilirsiniz. BWMeter da bağlantıları için hız limiti ayarı veya belirli internet sitelerine uygulama erişimi kısıtlayarak trafik kontrolü için kullanılabilir.

Tüm LAN trafiğini,  internetten upload /download görüntüleme ve ölçmenin yanı sıra, ağınızdaki tüm bilgisayarlar için istatistikler oluşturur. Hatta bazı internet adresleri için transferi göstermek için filtreleri tanımlayabilirsiniz.

Bant genişliğinin grafik ve numerik gösterimi. Bant genişliği ölüçümü için kullanıcı tanımlı filtreler. Bant genişliği görselleştirmek için kullanıcı tanımlı grafik. Tüm ağ arayüzleri/adaptörleri gösterme. Ağ üzerindeki tüm trafiği izlemek ve görüntülemek. Ağ adresi, port, uygulama, vb göre filtreleme. Firewall modu (etkileşimli ve sessiz). Trafik kontrol ve hız sınırı. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık istatistikleri oluşturma. BWMeter çalıştıran diğer bilgisayarların istatisliklerini gösterme. Uyarılar ve bildirimler. Tüm yerel ağ istatistik ve internet trafiğini oluşturma. İnternet trafiğini (hacker, virüs, vb) gösterme.

Web sunucuları, internet bağlantısı, vb için Ping desteği ve gösterimi. Varsayılan seçenekleri ile kolay kurulum ve yapılandırma. Çevirmeli Destekler LAN, WAN, VPN, ADSL, xDSL, Modem, vb. Tam özelleştirme için birçok seçenek.

Boyutu: 1.07 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BWMeter İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status