October 5, 2022


Ücretsiz ve Türkçe CD/DVD/Bluray yazma programı

BurnAware Free 9.5 yeni sürümü Windows 10 ile uyumlu ücretsiz ve Türkçe CD/DVD/Bluray yazma programı. BurnAware Free tam teşekküllü bir ücretsiz, bedava disk yazma (CD/DVD) programıdır. Program CD, DVD ve Blu-Ray disklere veri içeren, dijital fotoğraflar, müzik ve video içeren her türlü dosyayı yakmayı, yazdırmayı sağlar.

Blu-ray ve HD-DVD medyalarını da destekleyen ve bu türdeki disklerin üzerine de yazdırma işlemi yapabilmenize olanak sağlayan ücretsiz sınırlı sayıdaki programdan birisi olan BurnAware Free ile hızlı ve güvenli bir şekilde verilerinizi disklere aktarabilirsiniz.

Birden fazla kez kullanıma izin veren diskler dahil bir çok ortam ve seçeneğe desteği olan BurnAware Free programı ile istermüzik isterseniz MP3 CD’leri hazırlayabilir, ISO vb. diğer popüler imaj dosyalarını kolaylıkla disklere yazdırabilirsiniz.

burnaware-free-indir-turkce-cd-dvd-yazma-programi

BurnAware özellikleri: Tamamen ücretsiz, spyware, adware içermez. Tüm CD/DVD medya türlerini Blu-Ray (BD-R/BD-RE)’e de yazabilir. İmaj disklerinden de yazdırma yapabilir. DVD video dosyalarından DVD’ler de yazdırabilir. Audio CD’lerini WAV, MP3 veya WMA formatında yazdırabilme. İmaj diskleri yaratabilir. Tüm donanım arayüzleri desteği mevcuttur. Tüm desteklenen medya formatlarında multi-session disk yazdırabilme imkanı. Dil seçenekleri için unicode desteği mevcuttur. Temiz, esnek ve kolay kullanılabilir arayüzü vardır.

BurnAware Free Bilgileri

Son Sürüm: BurnAware Free 9.5

Boyutu: 9.43 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BurnAware Free Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status