August 17, 2022


Burn4Free: Ücretsiz ve Türkçe CD/DVD/Blu-Ray yazma programı.

Burn4Free Windows için ücretsiz ve Türkçe CD/DVD yazma programıdır. Bununla beraber, medya dosyalarını CD/DVD veya Bluray disklere yazdırabilirsiniz. Ayrıca ISO imaj dosyaları yazdırmayı sağlar. Herhangi bir CD / DVD yazıcı gibi, CD, DVD veya Blu-Ray disklerin yanı sıra, aynı zamanda ISO dosyalarını kaydeder ve yakabilir.

Burn4Free programını CD, DVD ve BLU RAY veri yazmak ve farklı dosya türlerini (WAV, FLAC, WavPack, WMA, M3U, MP3, MP2, MP1 OGG ve CDA yazdırmak için kullanabilirsiniz. CD-R/CD-RW/DVD-R/DVD + R / DVD-RW / DVD + RW / DVD-RAM BD-R, BD-RE diskler (SCSI – IDE / EIDE – USB) desteklenir.

ISO dosyaları kaydetmek ve yazdırmak için de bu programı kullanabilirsiniz. Yazdırma ve kopyalama işlemlerinin yanı sıra CD ripleme, CD-DVD kapakları oluşturma, ses ve video biçimlerini birbirine dönüştürme gibi ek özelliklere de sahiptir.  En az ücretli rakipleri kadar başarılı olan ve bir bilgisayar kullanıcısının bu alandaki ihtiyaçlarına sorunsuzca yanıt verebilen yazılım her tip kullanıcıya uygun biçimde tasarlanmıştır.

burn4free-indir-cd-dvd-yazma-programi

Not: Bu program yüklenirken ek olarak bir Internet Explorer araç çubuğu yüklenmesine sebep oluyor. Fakat bu toolbar`ı programdan ayrı bir şekilde sisteminizden istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz.

Burn4Free Bilgileri

Boyut: 1.4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Burn4Free Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status