August 15, 2022


Belegeleri PDF olarak yazdırma ve PDF oluşturma programı

Bullzip PDF Printer bir Microsoft Windows yazıcı olarak çalışan ve hemen hemen her Microsoft Windows uygulamasından belgeleri PDF olarak yazdırmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe PDF’ye çevirme programıdır. Bu program sınırlamaları ile ücretsizdir, yani 10 kullanıcıya kadar kişisel ve ticari kullanım için ücretsizdir. Herhangi bir reklam veya pop-up içermiyor. 10’dan fazla kullanıcısı olan ticari uygulamalar için gelişmiş özellikler içeren ticari sürümler mevcuttur.

BullZip PDF Printer neredeyse tüm Windows programlarından PDF’ye yazdırmak için yardımcı olacaktır. Doğrudan çıktı alacağınız zaman her seferinde aynı dosyaya veya varış noktası sorulur. Yazıcıdan ortaya çıkacak PDF belgesini görmek isteyip istemediğinizi kontrol edebilirsiniz. Çıktıyı kontrol edin ve programlı olarak komut isteminde bulunur. Yazdırma işlemi sırasında kalite ayarları (ekran, yazıcı, e-kitap, baskı öncesi) yapmanızı sağlar. Belge özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Hızlı web görünümü için doğrusallaştırılmış PDF belgeleri oluşturmak mümkündür.

BullZip PDF Printer kullanım videosu

BullZip PDF Printer diğer PDF dönüştürücülerden farklı bir yapıya sahiptir. Bilgisayarınıza bir yazıcı olarak yüklenir ve belgeleri yazdırma işlemi yaparak PDF belgeleri olarak çıktısını almayı sağlar. Yani bir belgeyi yazdırmak istediğiniz zaman yazıcıyı BullZip PDF Printer olarak seçmeniz gerekir.

bullzip-pdf-printer

Kolay ve hızlı bir şekilde belgelerden PDF dosyası oluşturmak isteyenler içinde yardımcı olacak güzel bir programdır. BullZip PDF Printer ile PDF belgesi oluştururken bir çok seçenek vardır. Bu geniş kapsamlı seçenekler ile daha kaliteli PDF belgeleri ortaya çıkarabilirsiniz. Ya da sadece PDF yazıcı programı arayanlar için harika bir programdır.

BullZip PDF Printer Bilgileri

Sürüm: BullZip PDF Printer 10.25.0.2552

Boyut: 10.46 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BullZip PDF Printer Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status