August 11, 2022


Web Sitelerinden Görüntü İndirme Programı

Galeriden Resimleri indirme programı. Popüler web sitelerinden otomatik olarak resimler indirmenize ve kaydetmenize izin veren bir Windows programıdır. Program, hızlı bir şekilde başlatılarak mevcut sayfalardan resimleri indirmenize izin veren ve tarayıcınızın sağ tıklama menüsüne (IE, Opera, Firefox, Chrome) entegre edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. İndirmeden önce resimleri küçük resim olarak veya tam boy olarak önizleyin. Sadece istediğinizi indirin.

BID, flickr, imagevenue, imagefap, imageshack, imagebam vb. hemen hemen tüm popüler resim barındırma siteleri ile uyumlu çalışır. Popüler sosyal medya sitelerinden de resimler indirebilirsiniz. BID, tam boyutlu resimleri bulmak için gelişmiş bir yöntem kullanır. Bu, BID’nin çoğu galeride otomatik olarak çalışabileceği, kullanıcı yapılandırması gerekli olmadığı anlamına gelir.

Küçük resimleri içeren bir listeyi önizleyebilir, bir resim ön ek ekleyebilir ve indirmeyi daha sonra tekrar yapabilirsiniz. İndirilen dosyalar, sayfa başlığına göre otomatik olarak klasörler halinde düzenlenir.

Ek bir özellik olarak, fotoğraflardan basit bir resim galerisi oluşturmanıza izin verecek şekilde HTML veya BB kodu oluşturmayı da seçebilirsiniz. Bulk Image Downloader en popüler fotoğraf sitelerinde çalıştığından her çeşit resmi kolayca ve özgürce indirin.

Bulk Image Downloader sistem bilgileri:

Boyut: 6 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Bulk Image Downloader İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status