August 10, 2022


Video Birleştirme Programı

Boilsoft Video Joiner, kaliteli bir video birleştirme programıdır. AVI, MPEG, MPG, VOB, RM/RMVB, 3GP, ASF, WMV, WMA, MP4, MP4A, MKV or FLV video dosyalarını kolayca birleştirin.

AVI birleştirici, MPEG birleştirici, RM birleştirici, WMV / ASF birleştirici, 3GP birleştirici, MP4 birleştirici, MKV birleştirici, FLV Birleştirici, MP4a Birleştirici, RMVB birleştirici, VOB birleştirici özellikleri mevcuttur.

En sevdiğiniz video dosyalarını 3GP, AVI, DVD, FLV, iPod, MP3, MP4, MPEG, PSP, RM, SVCD, VCD, VOB, WMV gibi başka bir formatla birleştirin
Aynı formatta, aynı özelliklere sahip videolar, kalite kaybı olmadan 10 kat daha hızlı birleşebilir.

Yeniden kodlamadan video dosyalarına birleştirme: Direct Stream Clone Modu, aynı tür dosyaları yeniden kodlamaya gerek duymadan, çok hızlı ve kalite kaybı olmadan birleştirir. Çıktı dosyası kalitesi, kaynak video / ses kalitesi ile aynıdır.

Sınırsız sayıda video dosyasına farklı formatlarda birleştirme: Kodlama Modu, herhangi bir biçime, herhangi bir tür dosyayı bir araya getirmeyi ve istediğiniz herhangi bir formatta çıkışını destekler. Neredeyse her türlü video formatını destekler.

boilsoft-video-joiner-son-surum-indir-video-birlestirme-programi

Boilsoft Video Joiner programının kullanımı kolaydır. Sürükle-bırak desteği sayesinde dosyaları daha hızlı işleyebilirsiniz. Bit hızı, en / boy oranını, codec bileşenini, kare hızını, kare boyutunu ve çok daha fazlasını ayarlayarak mükemmel kişiselleştirilmiş videolar oluşturmak mümkündür.

Boilsoft Video Joiner Bilgileri

Sürüm: Boilsoft Video Joiner 7.02.1

Boyutu: 15.12 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Boilsoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Boilsoft Video Joiner Son Sürüm İndir – Video Birleştirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status