August 17, 2022


BluffTitler

BluffTitler, ürün veya herhangi bir amaç için tanıtım videosu hazırlamak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir Windows masaüstü uygulamasıdır. Ailenizi, arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi etkileyici 3D başlıklar ve tanıtımlarla etkilemek mi istiyorsunuz? Ancak karmaşık ve pahalı 3D animasyon yazılımını kullanmak istemiyor musunuz? BluffTitler, videolarınıza 3D efektler eklemek için kolay ve uygun fiyatlı olmasını sağlıyor.

BluffTitler, gerçek zamanlı olarak animasyonlarınızı oluşturmak için son teknoloji 3D oyun teknolojisini (DirectX 11, HLSL 4) kullanır. Video olarak dışa aktarma süper hızlıdır. Video derslerini izleyin ve yeni numaralar öğrenin. Böylece daha kolay ve hızlı bir şekilde kafanızdakileri daha hızlı pratiğe dökebilirsiniz.

BluffTitler yüzlerce hazır şablonlarla birlikte gelmektedir. Hazır şablonlardan birini seçerek daha hızlı tanıtım videosu veya 3 boyutlu başlıklar oluşturabilirsiniz. Derinlik, yer değiştirme haritalama ve küp haritalama gibi kompleks 3D rendering teknikleri, kullanımı kolay efektler olarak sunulmaktadır.

BluffTitler DX9 son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BluffTitler DX9 8.7.0.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status