October 5, 2022


3D Modelleme, Çizim ve Animasyon Yapma Programı

“Blender” 2D ve 3D içeriği geniş bir yelpazede oluşturmayı sağlayan entegre bir uygulamadır. Blender, modelleme, geniş spektrumlu, aydınlatma, tek bir pakette animasyon ve video işlem sonrası işlevselliği sağlar. Bu açık mimarisi sayesinde, Blender çapraz platform birlikte çalışabilirliği, genişletilebilirlik, inanılmaz az yer kaplayan ve entegre iş akışı sağlar.

Blender, dünyadaki en popüler açık kaynak 3D grafik uygulamalarından biridir. 3D modelleme, teçhizatlandırma, animasyon, simülasyon, işleme, kompozisyonlama ve hareket takibi, hatta video düzenleme ve oyun yaratma konularını destekliyor.

Blender 3D modelleme yapmak, animasyon ve çizim yapmak için yardımcı olacak ücretsiz bir programdır. Evet arkadaşlar aşağıdaki gibi ücretsiz 3D animasyon veya resim oluşturabilirsiniz.

Blender Programın Özellikleri; 

  • Tam modelleme, haritalama,  arma, arayüz, animasyon, partikül ve diğer simülasyon, scripting, rendering, birleştirme, 3D içerik oluşturulması için gerekli araçları, geniş bir yelpazede sunar.
  • Tüm platformlarda OpenGL ve GUI ile çapraz platform, Windows, Linux, OS X, FreeBSD, Irix, Sun ve çok sayıda diğer işletim sistemleri çalışır.
  • Hızlı ve verimli oluşturma iş akışı sağlayan yüksek kaliteli 3D mimarisi;
  • Her sürümü 200.000 ‘den fazla download (kullanıcıları) dünya çapında;

Blender Bilgileri

Sürümü: Blender 2.79

Boyutu: 84 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Blender

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Blender İndir (64 Bit) 3D Modelleme, Animasyon Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status