August 13, 2022


Video Dönüştürücü ve Düzenleyici

Blaze Video Magic, video hayranları için hepsi birarada bir video çözümü sunar. Bu sihirli video dönüştürücüsü ile, tercih edilen altyazılar ve ses parçaları saklayarak, herhangi bir video veya DVD’yi popüler video ve ses biçimlerinin çoğunda yüksek hızda kolayca dönüştürebilirsiniz. Program, çeşitli medya oynatıcıları ve cihazlarındaki tüm video içeriklerinizi oynatmanıza olanak tanır; ayrıca DVD kopyalama özelliği, video düzenleme fonksiyonu, kırpma, kırpma, döndürme, birleştirme, filigran ve altyazı ekleme ve hatta slayt gösterileri oluşturma özelliği ve benzersiz iPhone ücretsiz zil sesleri yapmak mümkündür.

Tüm video veya DVD’yi hemen hemen mevcut tüm video / ses formatlarına dönüştürme imkanı sağlar. Tüm popüler video ve ses formatları arasında video aktarımı, birden fazla cihazda daha iyi keyif almanızı sağlar.

blaze-video-magic

Video klipleri kırpma, videoya filigran eklemek ve özel efektler (parlaklık, renk tonu, doygunluk, karşıtlık) uygulamak, döndürmek, çevirmek için yardımcı olacaktır. Video bit hızı, kare hızı, video boyutu, video codec bileşeni, ses bit hızı, örnek oran, ses codec’i, gelişmiş kullanıcılar için kanal da dahil olmak üzere çıktı dosyalarının video ve ses parametrelerini serbestçe ayarlayabilirsiniz.

Blaze Video Magic, video dönüştürme, DVD ripleme, video düzenleme ve slayt gösterisi hazırlama gibi ana özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Blaze Video Magic Bilgileri

Sürüm: Blaze Video Magic 7.0.1

Boyut: 37.21 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: BlazeVideo Inc

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Blaze Video Magic Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status