Siyah / Beyaz Fotoğrafları Renklendirme Programı

BlackMagic, Windows için bir fotoğraf boyama yazılımıdır. Siyah & beyaz fotoğrafları renklendirmek, kızılötesi (kızılötesi) fotoğraflar veya solgun veya uygunsuz renkler bulunduran fotoğrafların renklerini düzenlemek için bu programı kullanabilirsiniz. Kullanımı son derece basit olmakla birlikte, yaş ve mesleki sınırları aşan, hem çocuklar hem de yetişkinler için muazzam bir başarı hissi uyandıran, gurur ve memnuniyet sağlayan bir yazılımdır.

BlackMagic, en az karmaşa ile böyle profesyonel dereceli sonuçlar verir ve yalnızca bir kaç dakikanızı alır. TimeBrush RLC teknolojisi özellikle Hollywood şöhretinin siyah beyaz hareketli görüntülerini renklendirmek için oluşturuldu. Bu özellik, BlackMagic’e, aşırı doymuş / az doymuş olmamasına rağmen tamamen doğal görünen muhteşem, zengin, canlı renkler sunma olanağı sağlar.

Renklendirici siyah beyaz fotoğraflar için istenen sonuçların kalitesine ve gelişmişliğine bağlı olarak oldukça kapsamlı olabilir. Söz konusu süreç, tek bir siyah beyaz fotoğrafı profesyonel kalitede bir kaliteye tamamıyla renklendirmek için bir gün sürebilir, çok sıkıcı ve zorlayıcı olabilir. Belirli bir nesneyi renklendirmek için doğru renk tonu / doygunluk değerlerini tahmin ederek yardımcı olmaktadır.

blackmagic

Sistem, dinamik parametrizasyon sağlamak için son teknoloji Neural Net algoritmalarını kullanmaktadır. Bu, kullanıcının belirli renk tonlarını veya ilgili değerleri / parametreleri seçmesi gerekmediği anlamına gelir; yalnızca renkli olacak nesnenin türünü tanımlayarak çalışır. BlackMagic, daha sonra, renklendirilen fotoğrafın / bölgenin içeriğine dayalı olarak gerekli tüm parametreleri sürekli olarak değiştirmek için gerekli hesaplamaları otomatik olarak gerçekleştirir; hepsi arka planda şeffaf yapılır. Bu işlem, aksi halde gerekli olabilecek tahmin çalışması olmadan, görüntünün herhangi bir nesnesini / bölgesini renklendirmek için tutarlı ve en iyi renk, parlaklık, doygunluk, opaklık vb. seçimini sağlar.

Sisyah beyaz resimleri renklendirmek veya eskimiş renkleri solmuş fotoğrafları daha canlı bir görünüme kazandırmak ve daha da güzel renklendirmek için BlackMagic programını deneyebilirsiniz.

BlackMagic Bilgileri

Sürüm: BlackMagic 2.85

Boyut: 3.64 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BlackMagic Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status