August 15, 2022


BlackBerry Desktop Software – BlackBerry Desktop Manager

BlackBerry Desktop Software (BlackBerry Desktop Manager) ücretsiz yazılımı ile BlackBerry akıllı telefonlarınızı PC üzerinden kontrol edebilirsiniz. Senkronizasyon yapabilir, PC üzerinden BlackBerry uygulamaları yönetebilir ve daha bir çok işlemleri PC üzerinden yapmanızı sağlar.

Bilgisayar kullanıcıları için BlackBerry Masaüstü Yazılımı, akıllı telefonunuz, e-posta hesaplarınız, takvimleriniz ve daha fazlası arasında bağlantı oluşturur. BlackBerry Desktop Software 7.1.0 B42 ile, bu bağlantıyı yönetmek her zamankinden daha basittir. BB Desktop Manager/Software.

Dahili BlackBerry Media Sync

En sevdiğiniz ortam dosyalarınızı BlackBerry® akıllı telefonunuza ve akıllı telefonunuzdan aktarın. Masaüstü iTunes veya Windows Media® dosyalarınızı aktarın ve müziğinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyın.

Uygulamaları Kolayca Yönetin

En sık kullandığınız veya çok sık kullanmadığınız uygulamaları BlackBerry akıllı telefonunuzda saklayın. Uygulamalar, oyunlar ve daha fazlasını ekleyin veya silin.

Akıllı telefon yazılımını güncelleyin

BlackBerry akıllı telefon yazılımınızın güncel ve güncellemeler olduğunda size hatırlatma yapan otomatik uyarılar ile sorunsuz bir şekilde çalışır halde olmasını sağlayın.

Ajandanızı eşitleyin

BlackBerry Masaüstü Yazılımı, Microsoft® Outlook®1, Windows® Calendar, IBM® Lotus Notes® ve Yahoo!® ile uyumludur. Ajanda bilgilerinizin her zaman eşitlenmiş olmasını sağlayın, böylece hiçbir konuyu atlamazsınız.

Akıllı telefonlar arasında geçiş yapın

Yeni bir BlackBerry akıllı telefona mı geçiyorsunuz? Bir BlackBerry akıllı telefondan bir diğerine geçmek için cihaz değiştirme sihirbazını kullanın.

Not: Program indirme sayfasından e-mail kaydı yaparak anında PC’nize indirebilirsiniz.

BlackBerry Desktop Software-desktop software

BlackBerry Desktop Software (BlackBerry Desktop Manager) programı XP, Vista, Wndows 7, Windows 8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 114 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • ufuk
    19 Ağustos 2013

    emeğinize sağlık

  • sadık
    26 Aralık 2015

    iyi

"BlackBerry Desktop Software Türkçe İndir (7.1)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status