BitTorrent Türkçe Yama Dosyası

BitTorrent, torrent programları arasından en iyilerden biridir. BitTorrent programı normalde Türkçe dilini destekliyor. Programı kurarken Türkçe seçeneği ile kurulum yapabilirsiniz. Eğer programı Türkçe kullanmak ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşıyorsunuz, üretici tarafından sunulan ücretsiz dil paketini kullanabilirsiniz.

BitTorrent dosya paylaşım yapmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe torrent programıdır. BitTorrent internet üzerindenyüksek kaliteli resimler sunmak için küresel bir standarttır. Daha popüler büyük bir video, ses veya yazılım dosyası, daha hızlı ve daha ucuz bir BitTorrent ile transferedilebilir. Sonuçta herkes için daha iyi bir dijital eğlence deneyimidir.

BitTorrent protokolü (kurallar ve şeyler yapmak nasıl açıklamasına kümesi) hızlı bir şekilde dosya yüklemeyi ve dosyayı indirmeyi sağlar. BitTorrent genellikle çok büyük dosyaları yüklemek ve indirmek için iyi hizmet sunuyor.

Not: İndireceğiniz program bir dosya paylaşım yazılımıdır. Olabilecek her türlü riski göz önünde tutmalı ve yasal sınırlar içerisinde dosya paylaşımı yapmak zorundasınız.

Boyutu: 1.54 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: TR Yama

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BitTorrent Türkçe Yama İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status