Bitdefender Total Security: Anti Malware Programı

Bitdefender Total Security 2017, Windows, Mac ve Android cihazları virüslere ve diğer çeşitli yazılım tehditlerine karşı koruyan bir anti-malware paketidir. Ayrıca bir güvenlik duvarı ile güçlendirilmiş tarayıcı (daha güvenli bir şekilde banka sitelerine giriş yapmak için) sunar ve fidye yazılımlara ( ransomware) karşı koruma sağlar.

Bitdefender Total Security 2017 ile geliştirilen kaliteli kötü amaçlı yazılım / zararlı yazılım tespit etme aracı, virüs ve kötü amaçlı yazılımları tespit etme noktasında AV-Comparatives ve AV-Test bağımsız test laboratuvarlarına göre en iyilerinden biri olarak sıralanır. Bitdefender, iyi huylu veya kötü huylu yazılım faaliyetlerini daha hızlı algılayarak sistemi çıkmaza sokmaz.

Merkezi çevrimiçi yönetim merkezidir. Bitdefender Central web sitesi sayesinde her şeyi görebileceğiniz bir hesapta oturum açmayı sağlar. (Abonelik gerektirir) Bu hizmet, uzak bir kötü amaçlı yazılım taraması gerçekleştirmek, kayıp ya da çalıntı cihazı bulmak, kilitlemek ya da silmek için yardımcı olur. Bitdefender iş en iyi malware korumasından bazılarını sunar ve uzaktan güvenlik özellikleri açıktır.

Windows, Mac OS ve Android cihazları korumak için Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 mükemmel bir seçim olabilir. Ayrıca programı şuan satın alsanız 1 yıllık 5 cihaz için uygun fiyat sunmaktadır.

Bitdefender Total Security 2017 en gelişmiş kötü amaçlı yazılımlara karşı zırhlı koruma sağlar ve birden fazla platformda koruma sağlamak için tasarlanmış özellikler sağlar. Dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisini kullanır, ayrıca basit ve sezgiseldir. Sadece 10 farklı PC, Mac, Android akıllı telefonlar ve tabletler kadar korumak için bir hesabınızın olması gerekir.

bitdefender-total-security

Hırsızlık ve veri koruma araçları, Wi-Fi güvenliği, cihazlar için merkezi yönetim, gizlilik koruması ve kapsamlı desteği ile Bitdefender Total Security 2017 deneme sürümünü kullanabilir ve daha sonrada satın alabilirsiniz. Uygulama, dosya ve web koruması ile artık zararlı yazılımlara karşı tam bir koruma sağlayabilirsiniz. Zararlı yazılımlardan korunmak için başarılı bir programdır.

Bitdefender Total Security 2017 programı Windows 10, 8.1, 8 ve 7 sistemleri ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Bitdefender Total Security Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status