August 13, 2022


BitDefender Internet Security 2015 (32 Bit)

BitDefender Internet Security 2015, en iyi bilgisayar ve internet güvenliği sağlayan programlardan biridir. Özellikle internet kullanımı konusunda tam bir güvenlik ve koruma sağlar. Kimlik avı hırsızları, virüs, spyware, adware vs kötü amaçlı yazılımlara karşı tam bir koruma sağlar. Güvenlik duvarı özelliği sayesinde de hiçbir zararlı yazılıma geçit vermez. BitDefender Internet Security ile sosyal paylaşım sitelerinde güvenle takılın, güvenli bir şekilde dosya, program indirin.

BitDefender Internet Security 2015 industry-leading teknolojisi ile virüsler, spyware, adware ve diğer zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar. İnternet, e-posta ve anlık mesajlaşma trafiğini takip ederek, tüm tehlikelere karşı koruma sağlar. Sürekli güncellenen alt yapısı sayesinde, en yeni tehlikelere karşı anında koruma sağlar.

BitDefender Internet Security bilgisayarınızı dış etkenlere karşı korurken, internet üzerinde yaptığınız tüm işlemlerde sizi takip edebilecek spyware yazılımlarını engeller. Banka işlemlerinizi, online alışveriş keyfini güvenli ve huzurlu bir şekilde yapabilirsiniz. Kimlik bilgilerinize, kredi kartı bilgilerinizi çalmaya çalışan zararlı yazılımlar ve web siteleri engeller. BitDefender Internet Security 2015 tüm işlemleriniz için gerçek zamanlı tam bir koruma sağlar.

BitDefender Internet Security – Ekran Görüntüsü

bitdefender-internet-security-indir-

BitDefender Internet Security Bilgileri

Son Sürüm: BitDefender Internet Security 2015

Boyutu: 441.41 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1 32 bit

Üretici: BitDefender

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BitDefender Internet Security 2015 İndir (32 Bit)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status