PC ve internet güvenliği için ücretsiz antivirüs programı

Bitdefender Free Edition, Windows sistemleri korumak ve güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş ücretsiz en iyi antivirüs programlardan biridir. Gerçek zamanlı anti-virüs koruma sağlar ve izinsiz giriş koruması sunan bir anti-virüs tarayıcısıdır. Program ayrıca, Windows sağ tıklama menüsü aracılığıyla dosyanın manuel olarak taranmasını da sağlıyor.

Bitdefender Free Edition sadece sistemi değil ayrıca interneti güvenli hale getiriyor. Web’e göz attığınızda tüm tehditlerin halledildiğinden emin olabilirsiniz. Kimlik avı ve diğer hileli içerik türlerinden sizi korumak için gelişmiş teknolojileri kullanır.

bitdefender-free-edition-indir-1

Dijital yaşamınızı tam hızla yaşayın. Hız ve performansın hayati önem taşır, bu nedenle ücretsiz antivirüs çözüm için Bitdefender Free Edition tasarlandı. Sistem kaynaklarını çok az kullanmaktadır ve bu sayede bilgisayarınız yavaşlatmadan güvenliği sağlar. Bilgisayara tarama yaparken kötü amaçlı yazılım taraması yaparken yavaşlamaları önler.

Bitdefender Free Edition programının kısaca özelliklerine bakacak olursak;

Virüs tarama ve temizleme: İsteğe bağlı ve erişimli tarama – güçlü tarama motorları tüm virüslerin tespit edilmesini ve kaldırılmasını sağlar. Bir çok ücretsiz antivirüs programlarından bu özellik yoktur. Sadece virüs taramayı destekler. Ancak Bitdefender Free Edition daha önceden bulaşmış virüsleri ve zararlı yazılımları tespit eder ve kaldırır.

bitdefender-free-edition-indir

Ultra hızlı tarama: SmartScan ile, Bitdefender Antivirus Free Edition 2016, bilgisayarınızı nasıl kullandığınızı öğrenir; böylece dosyaları kötü amaçlı yazılım tararken yavaşlatmaktan kaçınır.

Cihazınızın performansını artırır: Yenilikçi Photon teknolojisi tarama süreçlerini PC yapılandırmanıza göre optimize eder, böylece hız ve performansı etkilenmez.

Bitdefender Free Edition Bilgileri

Sürüm: Bitdefender Free Edition 2017

Boyut: 8.06 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Bitdefender Free Edition Son Sürüm İndir – Ücretsiz Antivirüs Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status