August 17, 2022


BitDefender Antivirus 2015 (32 Bit)

BitDefender Antivirus 2015, en iyi antivirüs programları arasında yer alan, son derece hızlı bir tarama teknolojisi ile internet tehditlerine karşı temel sessiz güvenlik sunuyor. BitDefender Antivirus virüslere, casus yazılımlara, kimlik hırsızlarına ve daha bir çok tehlikeye karşı sistemi korur. BitDefender Antivirus 2015 en önemli özelliği, üst düzey koruma ve güvenlik özelliklerine rağmen bilgisayarınızı hiç yavaşlatmadan korur.

BitDefender Antivirus Plus hem antivirüs hem de antispyware savunma programıdır. Hem bilgisayarınızı virüslere karşı korur hem de internet üzerinden gelen reklam içerikli kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlar. İnternet üzerinde gezinirken, BitDefender Antivirus dijital kimliğinizi korur.

BitDefender Antivirus 2015 programını diğerlerinden ayıran bir çok özelliği vardır. Özellikle sizi hiç rahatsız etmeden gerekli tüm işlemleri yapar. Bilgisayarınız boşta iken bu zamanı kullanır ve bilgisayarınızı optimize eder. Online olarak internet üzerinde ne yapıyorsanız BitDefender Antivirus Plus sürekli işlemlerinizi tarar ve zararlı bir yazılım algıladığı an gerekli müdahaleyi yapar. Kimlik avı hırsızlarına karşı da harika bir koruma sağlıyor. Hem bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı korur hem de bilgisayarınızın ömrünü uzatmak için gerekli optimizasyonu sağlar.

BitDefender Antivirus Ekran Görüntüsü

bitdefender-antivirus-indir-

BitDefender Antivirus Bilgileri

Son Sürüm: BitDefender Antivirus 2015

Boyutu: 376.22 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1 32 bit

Üretici: BitDefender

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BitDefender Antivirus 2015 İndir (32 Bit)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status