August 17, 2022


Ücretsiz ve Türkçe BitTorrent indirme yöneticisi

BitComet bir BitTorrent / HTTP / FTP download yönetim yazılımı olan, hızlı, çok güçlü kolay kullanımlı ücretsiz ve Türkçe dosya paylaşım programıdır. O kadar 5 için indirme hızı hızlandırabilir – içeren gelişmiş özellikleri 10 kat daha hızlı, hatta daha fazla.

BitComet güçlü, güvenli, temiz, hızlı yapısı ve kolay kullanımı ile torrent protokolünde en fazla tercih edilen BitTorrent programlarından biri. En popüler P2P dosya paylaşım türlerinden biri haline gelen ve gün geçtikçe kullanıcısı sayısı daha da artan torrent mantığında BitComet sade yapısı ile ön plana çıkıyor.

BitComet Özellikleri:

İndirilen video dosyasının önizlemesine destek veriyor. DHT Network (Ağ) ve trackless torrent indirime desteği. Tamamen C++’da yazılmış yeni çekirdek, kararlı ve hızlı, ve düşük CPU kullanımı. Upload hızının ve download hızlarının limitlenebilmesi. Temiz ve ücretsiz, adware ve spywaresiz. (Spybot “Comet Cursor” yanlış aktarabilir).

Eşzamanlı downloadlar, ve torrent dosyasının içindeki dosya seçim ve öncelik özelliklerinin ayarlanabilirliği. Intelligent Bağlantı Optimizasyonu, Oran Kontrolü, Disk Cache, Disk Allocating, Hash Scan özellikleri. Geçici ve kalıcı IP blocklama. Diğer kullanıcılar ile chat imkanı. ZIP paketi desteği, yükleme yapmadan çalışabilime. Windows XP SP2 TCP/IP restriction ile uyum. Otomatik bilgisayar kapama desteği.

Not: İndireceğiniz program bir dosya paylaşım yazılımıdır. Olabilecek her türlü riski göz önünde tutmalı ve yasal sınırlar içerisinde dosya paylaşımı yapmak zorundasınız.

BitComet programı son sürümü eklenmiştir. Aşağıdaki indirme bağlantısından son sürümü indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BitComet Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status