September 29, 2022


Ücretsiz BIOS Sesli Uyarı Hata Kodları Görüntüleme Programı

BIOS Beepcodes Viewer, tüm ana PC BIOS üreticileri (AMI, AWARD, Phoenix, IBM) için BIOS hata bip sesi kodlarını açıklayan basit bir araçtır. Bilgisayarınızı önyükleme sırasında kendi kendine denetimi başarısız olursa ve belirli bir sorun hakkında sizi bilgilendirmek için hata bip sesi çıkarırsa, program yararlı olabilir.

Sesli uyarı kodları görüntüleyici, tüm ana PC BIOS üreticilerinin (AMI, AWARD, Phoenix, IBM) BIOS hata sesli uyarı kodlarını açıklayan basit bir araçtır. Şimdiye kadar bir PC’nin açılışta kendi kendine testinden geçtikten sonra başarısız olmanız durumunda bunun ne kadar faydalı olabileceğini bileceksiniz. Tipik olarak, bir bip sesi alırsınız – bir kısa ve üç kısa, diyelim – ve daha sonra BIOS Beepcodes Viewer, BIOS üreticisini ve satıcısını otomatik olarak, BIOS sürümü ve diğer bazı ayrıntılarla algılayabilir. Satıcınız için sekmeyi değiştirmeniz ve bilgisayarınızın size anlatmaya çalıştıklarını öğrenmek için her bir bip sesi paterni için açıklamaları gözden geçirmeniz yeterlidir.

Program taşınabilir, bu nedenle bir USB flash sürücüye kaydedin ve hemen hemen her bilgisayardan başlatın. Daha sonra BIOS türünüzü seçin (hala alırsanız, önyükleme ekranında söyleyebiliriz) ve size anlatmaya çalıştığınızın ve nasıl düzeltileceğinin ayrıntılı bir açıklaması için duymakta olduğunuz bip kodunu tıklayın.

BIOS Beep Codes Viewer Sistem Bilgileri

Boyut: 560 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: RIZONESOFT

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BIOS Beep Codes Viewer İndir – BIOS Sesli Hata Kodları Görüntüleme" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status