Bino 3D Video Player – Ücretsiz 3D Video Oynatıcı

Bino 3D Video Player Windows sistemler için çoklu ekran desteği ile ücretsiz 3D video oynatıcı. 3 boyutlu videolara daha doğru olarak stereoskopik videolar denir. Bu tür videoların sağ ve sol göz için ayrı ayrı görüşlere sahip olduğu için stereopsis yoluyla derinlik algısı sağlar.

Tüm girdi dosyalarını bir medya kaynağında birleştirilir, böylece ayrı dosyalarda video, ses ve altyazı akışları olabilir. Dosyaları FFmpeg kütüphaneleri ile çözülür, böylece URL’leri ve diğer özel yapılar desteklenir. Bino 3D Video Player ücretsiz 3D video izleme programı Windows, Mac OS X ve Linux sistemleri ile uyumlu sürümleri mevcuttur.

Üç boyutlu video oynatıcı neler içerir

Bino 3D Video Player yenilenen sürümleri ile ses kontrolü için daha iyi destek sağlar. Gecikme ayarlanabilir ve çıkış cihazı seçilebilir. Yüksek hassasiyetli renk giriş ve çıkış desteği ile daha canlı ve kaliteli video izleme imkanı sağlar. Piksel başına 30 bit ile renk kalitesi daha etkileyici görünmektedir.

Stereoskopik fotoğraflar için MPO dosya biçimi (Bu FFmpeg bir son sürümünü gerektirir) desteği vardır. Ekranı dilediğiniz şekilde ayarlayabilir, videolar için ayarlanabilir zum modu vardır. Dosya menüsünden bir son dosyalara göz atabilirsiniz. Media Player’da da aynı özellik vardır, bu sayede en son izlediğiniz videolara kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Stereoscopic 3D videoları formatları oynatma desteği

Bino stereoskopik 3D videolar oynatma desteği vardır. Bu tür videolar sol ve sağ göz için ayrı görüşlere sahiptir ve bu nedenle stereopsis yoluyla derinlik algılamasına izin verir.

Bir stereoskopik videonun sol ve sağ görünümü farklı düzenleri kullanarak saklanabilir. Bazen iki görüntü iki ayrı video akışı olarak saklanır, ancak çoğu zaman her iki görüntü de tek bir video akışında paketlenir ve video oynatıcı tarafından paketten kaldırılması gerekir.

Multimedya klavye desteği vardır. Çeşitli kullanıcı arayüzü ayarları vardır. Böylece arayüzü kendi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Programı alternatif olarak buradan indirebilirsiniz.

Boyutu: 9,43 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • snake
    16 Mayıs 2012

    ellerin dert görmesin

"Bino 3D Video Player İndir – Ücretsiz 3D Video Oynatıcı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status