August 15, 2022


Bilgisayarı Kablosuz Modem Olarak Kullanma Programı

Windows 7, Windows 8 bilgisayarı kablosuz modeme dönüştürmek ister misiniz? Bilgisayar üzerinde sanal WiFi Hotspot oluşturarak kablosuz modem özelliği yapabilirsiniz. Bu ücretsiz program sayesinde bilgisayar üzerinde sanal kablosuz ağ oluşturun ve bilgisayar veya laptopu kablosuz modem olarak kullanın.

Virtual Router Plus, Virtual Wifi Hotspot kablosuz (wireless) host ağ teknolojisini kullanarak herhangi bir Windows 7 ve Windows 8 bilgisayarı Wifi Hotspot’a çevirmeyi sağlar. Yani Virtual Router Plus programı Windows 7, Windows 8 bilgisayarı kablosuz modem yapmayı sağlayan ücretsiz bir program. Laptop veya masaüstü bilgisayarı kablosuz ağ paylaşım özellikli modemlere dönüştürebilirsiniz. Gerekli olan sadece ortamda WiFi, kablosuz internetin olması.

Virtual-Router-Plus

Bilgisayarı kablosuz modeme dönüştürmek için yardımcı olacaktır. Virtual Router Plus programı ile bilgisayarınız üzerinde sanal bir kablosuz ağ oluşturun ve böylece WiFi bağlantısı ile bilgisayarlara bağlanabilirsiniz. Bilgisayarı kablosuz modem olarak kullanacaksınız.

Virtual Wifi Hotspot Windows 7, Windows 8 çalıştıran bilgisayarlar için ücretsiz, açık kaynak yazılım tabanlı yönlendiricidir. Virtual Wifi Hotspot kullanarak, kablosuz olarak herhangi bir Wifi cihazından (Laptop, Akıllı Telefon, iPod Touch, iPhone, Android Telefon, Zune, Netbook (Wifi, LAN, Kablo Modem, Dial-up, Hücresel, vb) herhangi bir internet bağlantısını paylaşabilirsiniz.)

Virtual Router Plus programı WiFi özellikli herhangi bir cihazı kablosuz modeme dönüştürebilir. Virtual Router Plus programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 116 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Bilgisayarı Kablosuz Modeme Çevirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status