August 15, 2022


PC Sesleri Kaydetme Programı – Türkçe

Bilgisayar seslerini veya bilgisayarınızdan herhangi bir sesi kaydetmek istiyor musunuz? Bilgisayar seslerini kaydetme, bilgisayar ve normal sesleri kaydetme ve sadece sesleri kaydetme gibi 3 seçenek ile ses kayıt yapmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe programı sizlerle paylaşıyorum.

Moo0 VoiceRecorder ses kayıt programı sayesinde bilgisayar seslerini kaydedebilirsiniz veya bilgisayarınıza takılı herhangi bir ses girişi aygıtından yayılan sesleri kaydedebilirsiniz. Moo0 VoiceRecorder çok basit bir kullanım sahip.

Sadece tek tıklama ile “Any PC Audio (PC Sesleri)” / “Any PC Audio and Voice (Sesler ve PC Sesleri)” / “Only Voice (Sadece Sesler)” 3 farklı şekilde ses kaydetme imkanı sunuyor. Dilerseniz sadece PC seslerini veya sadece sesleri veya PC sesi ve sesleri kayıt edebilirsiniz.

Moo0 VoiceRecorder iel kaydettiğiniz sesleri MP3 ve Wave formatında kaydetme yapabilirsiniz.

Moo0 VoiceRecorder ses kayıt programı ile bilgisayarınızda herhangi bir sesi kaydedebilirsiniz. Ayrıca, video dosyalarından müzikleri, Skype aramalarını ve internet radyolarında çalan şarkıları kaydetme yapabilirsiniz.

Moo0 Voice Recorder ses kayıt programı XP/Vista/Windows 7/Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 3,03 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Bilgisayar Seslerini Kaydetme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status