August 15, 2022


Ücretsiz Bilgisayar Oyunlarını ve Programları Şifreleme Programı

Game Protector (Oyun Koruyucu), bilgisayarınızın sabit diskinde yüklü olan herhangi bir oyun veya programı korur. Bir oyunu veya kilitli bir programı çalıştırmaya çalışmak istenilen zaman şifre isteyen bir iletişim kutusu başlatılmasına neden olmakta ve şifre istemekte. Doğru şifreyi sağlamamak, programın tamamen başlatılmasını önler. Game Protector, aynı bilgisayarı başkaları ile paylaşan ve hassas uygulamaları yetkisiz kullanımdan korumak isteyen insanlar için çok yararlı bir araçtır.

Oyun Koruyucu, simgesini ve dosya adını değiştirerek kişisel oyunlarını gizleyebilir, örneğin “World of Warcraft” ı bir “Excel” belgesi gibi görmesine izin verecek şekilde PC masaüstündeki diğer normal programlar gibi görünebilir; bu nedenle patronunuz veya Ebeveynler oynamakta olduğunuz bu oyunları bulamıyor.

Game Protector tüm ebeveynler için yararlı bir Ebeveyn Kontrolü aracıdır, çocuklarınız ev ödevi yaparken bilgisayar oyunları oynuyorlar mı? Game Protector ile, belirli oyunlara izin vermenizi veya engellemeyi seçebilir, Game EXE dosyalarını kendi bilgisayarınızda bir güvenlik şifresi ile koruyabilir, Windows’da hangi oyunları oynatabileceğinizi kontrol edebilirsiniz.

Sadece oyunlar için değil, programların diğer yetkisiz kullanımlarını önlemek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz; örneğin sohbet, ofis, bilgisayarınızdaki e-posta istemcisi vs.

Game Protector Sistem Bilgileri

Boyut: 837 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: GameProtector

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Bilgisayar için Oyun Şifreleyici Game Protector İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status