August 15, 2022


Gerçekçi grafikler ve ses efektleri ile ücretsiz arazi kamyon yarışı oyunu

BigFoot 4×4 Challenge ücretsiz bir yarış oyunudur. Oyunun isminden anlaşılacağı üzere, tarlalar, dağlar, su vb. arazilerde yarışacağınız güzel bir oyundur. Sprint veya Etkinlik olmak üzere, yarış türü arasında seçim yapabilirsiniz.

Sprint yarışında, diğer yarışçılarla hızla yarışmanız ve yanan kemerler altında sürmeniz gerekecek. Sadece rakipleri geride bırakmak için değil, aynı zamanda birkaç saniye sonra kayboldukları için kemerlerin altında doğru yol almanız için hızlı olmalısınız. Yarışın sonuçları sadece zamanınıza bağlı olacaktır.

Etkinlik yarışında bir bayrak yakalamanız ve mümkün olduğunca çok zaman sürmeniz gerekecektir. Rakiplerinizden biri bayrağı yakalarsa onu aşağıya götürebilir ve savaş sırasında bayrağı elinden alabilir ve görevi mümkün olduğunca çabucak sürerek böylece rakiplerinizin bayrağını alamamış olursunuz. Açıkça görüleceği üzere, bu yarışın sonuçları her iki öğeye de bağlı olacaktır: bayrak ile sürüş hızı. Her yarış kazandığınız zaman aracınızı güncellemek için harcayabileceğiniz para kazanacaksınız. Bu nedenle ne kadar birinci olursanız oyundaki ilerlemeniz daha hızlı olacaktır.

İlk bakışta BigFoot 4×4 Challenge diğer tüm yarış oyunları gibi görünüyor ancak öyle değil. Etkileyici grafikler, müzik ve güzel gerçekçi ses efektleri ile gerçekten eğlenceli bir yarış oyunu.

Bigfoot 4×4 Challenge bilgileri

Boyut: 20.8 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 19 Nisan 2012

    teşekler

"Bigfoot 4×4 Challenge Oyunu İndir – PC İçin Kamyon Yarış Oyunu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status