August 11, 2022


Bedava ve Türkçe On Parmak Programı

Hızlı klavye kullanmak isteyenler on parmak programlarını kullanmaları gerekiyor. On parmak programları klavye yazmayı hızlandırmak için tasarlanmış programlardır.

Piyasada pek çok on parmak programı var. Ama bu programların çoğu ücretli ve Türkçe dil desteği bulunmuyor. Sizinle paylaşacağım RapidTyping Tutor programı tamamen ücretsiz olan ücretsiz ve Türkçe on parmak programıdır.

RapidTyping Tutor programını diğer programlardan ayıran eğlenceli öğrenim sunmasıdır. Kelimeleri renkli yaparak, oyun oynar gibi hızlı klavye yazmayı öğreneceksiniz.

rapidtyping-tutor-turkce-indir-1

Programın diğer özelliklerine baktığımız zaman; Önceden yapılandırılmış ders alabilir veya kendi eğitim derslerinizi oluşturabilirsiniz. Böylece istediğinize göre kendi öğreniminizi oluşturabilirsiniz.

Rapid Typing Tutor yetişkinler ve çocuklar, öğrenciler ve öğretmenler için mükemmel ve her öğrenci için kapsamlı raporlama ve ilerlemeyi izlemenizi sağlar. Güçlü istatistik kelime dakika başına da dahil olmak üzere 15 farklı parametreler, karakterler dakika başına ve doğruluk raporları içerir.

RapidTyping Tutor ücretsiz ve Türkçe on parmak programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 14.23 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Bedava On Parmak Programı Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status