BearShare artık kullanılmamaktadır. Diğer dosya paylaşım programlarına göz atabilirsiniz.

BearShare 8.1 ücretsiz Türkçe programı ile mp3 ve videolarını paylaşın.Yeni sürüm BearShare 8 tane! şimdi iPod ve MP3 desteğiyle ve 20 milyon şarkının ve videoların! BearShare, Gnutella ağı üzerinden MP3, MPEG, AVI, ASF, MOV ve diğer türdeki dosyaların kullanıcılar arasında paylaşımına olanak sağlayan bir programdır. BearShare’yi bilgisayarınıza kurduktan sonra diğer BearShare kullanıcılarıyla dosya paylaşabilirsiniz. İstediğiniz dosyayı aratıp karşınıza gelen dosyalardan dilediğinizi indirebilirsiniz.

Neden BearShare 8 tane en iyi? Sınırsız müzik indirme! IPod ve oyuncuların desteklediği MP3! Yeni arkadaşlar edinin. Eskileri ile bağlantı kurun. Ücretsiz müzik ve videoları paylaşın, keşfedin ve indirin. Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müzik kütüphanelerini görüntüle. Aynı sanatçılar için tutkularını paylaşan kullanıcılarla buluşun.

BearShare ile Dosya Paylaşımının artık yeni bir anlamı var: Paylaş, Keşfet ve video ve müzik indir. Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müziklerini görüntüle. Beraberce aynı müziği dinlerken, diğer kullanıcılara anlık ileti gönderin.

BearShare ile sahip olduklarınız: 100% temiz yükleme, bundled yazılım içermez. Yepyeni bir arayüz. Bugüne kadar yaptığınız en hızlı downloadlar. Anlık “arama sorgusu” teknolojisi. Ebeveyn kontrolü ile karşı dosyalara blok koyabilme. Otomatik virüs koruması. Full özellikli media oynatıcısı “Smart Organization” özelliğiyle. Bugüne kadarki en kolay BearShare yeni ipucları ile.. Tüm BearShare ağında anlık aramalar.

Bearshare, telif hakkı olan ve ücretsiz parçaları beraber içermektedir. Telif hakkı bulunan parçalar, altın bir dosya gösterimi ile belirtilmişlerdir ve üyelik hizmetiyle sınırsız şekilde veya her bir yükleme için 0.99 $ ödenerek erişilebilir. Aktif bir üyeliğiniz olduğu sürece, 15 milyondan fazla parçaya sınırsız erişiminiz olacaktır. Bearshare’da sunulan müziğin tamamı %100 yasaldır.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • r1done
    23 Şubat 2011

    eyw. saolun.

  • pyromania
    24 Eylül 2011

    LimeWire gibi,kullanım açısından basit bir program. LimeWire’da en üstte çıkan şarkı en yüksek kalitedeyken,BearShare’da sonundaki yıldızlara bakmanız gerekiyor. 3.5 KB’tan küçük şarkılar dinlenmeyecek kalitede..Kaliteli şarkılar aralarda görülebiliyor,iyi bakmak gerekiyor. LimeWire 10 üzerinden 10 ise,BS 8 bence..

"BearShare 8.1 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status