Başka bir program tarafından kullanılan dosyaları silin

Bir dosya veya klasör silmek istediğimiz zaman “bu dosya/klasör başka bir program tarafından kullanılıyor”, “başka bir programda açık olduğundan “, “dosya başka bir program veya kullanıcı tarafından kullanılıyor”, ” dosya silinemiyor engellendi”, “kaynak veya hedef dosya kullanımda olabilir”, “kaynak dosya veya diskten okunamıyor”, “disk dolu veya yazmaya karşı korumalı olmadığından emin olun ve dosyanın şu anda kullanımda olmadığından silinemiyor”, bu dosya kilitli olduğundan silinemiyor” gibi bir çok sinir bozucu uyarı mesajı alabiliriz.

Silmek istediğimiz dosya ve klasörün hangi uygulama tarafından kullanıldığını bilebiliriz ama çoğu zaman anlam veremeyiz. Bu gibi sinir bozucu durumları ortadan kaldırmak ve ne olursa olsun dosya ve klasörleri silmek istiyorsanız yardımcı olacak bir programı sizlerle paylaşıyorum.

Free File Unlocker adındaki bu ücretsiz ve Türkçe program sayesinde erişimi engellenmiş veya kilitli veya silinemeyen dosya vs ne gibi durumlar varsa bu durumları görmezden gelerek silmek istediğiniz dosyaları hiçbir sorun çıkarmadan silmeyi sağlar.

Bu ücretsiz program, sağ tıklama menüsüne yerleştiği için tek yapmanız gereken silmek istediğiniz dosya veya klasör üzerine sağ tıklamak ve kilidi açmak. Bundan sonra artık dosyayı rahatlıkla silebileceksiniz. Free File Unlocker ile şu anda kullanılan, kilitli, silinemez, meşgul dosyaları silin. Silmek için çalışırken hata iletilerini atlayarak silme işlemini yapın. Malware, virüs ve trojan zararlı dosyaları da kaldırmayı, silmeyi sağlar.

Free File Unlocker ücretsiz programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 32 Bit/64 Bit ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 14.16 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Başka Bir Program Tarafından Kullanılan Dosyaları Silme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status