September 29, 2022


Kolay Bir Şekilde Ekran Görüntülerini Kaydedin

Windows bilgisayar ekranından ekran görüntülerini yakalayabilir ve ekran videolarını basit ve hızlı bir şekilde kaydetmenize yardımcı olacak bir programdır. Tek tıklama ile ekran kaydına başlayabilir ve durdurabilirsiniz. Tek bir tıklamayla ekran yakalayabilirsiniz.

oCam, bilgisayar ekranınızdan video çekmenizi sağlayan bir ekran kaydedici. Kaydedilecek alanın üzerine sürükleyebileceğiniz yeniden boyutlandırılabilir bir kayıt çerçevesi sunar; ayrıca birkaç ön ayarlı boyut arasından seçim yapabilir veya masaüstünüzü tam ekran olarak yada ekranın belli bir bölümünü kaydedebilirsiniz.

Program kayıt yapmak için bir kez seçeceğinizden kullanımı kolaydır. Sadece video kaydetmeye başlamak için “Kayıt” düğmesine basmanız yeterlidir. Kaydı manuel olarak durdurabilir veya çekimi otomatik olarak bitirmek için bir zaman sınırı (ör. 10 dakika) ayarlayabilirsiniz. oCam, sisteminizde kurulu herhangi bir video codec bileşenini kullanabilir. Uygun bir codec bileşeniniz yoksa, yazılım Xvid, x264 veya vp8 codec bileşenlerini indirebileceğiniz bir bağlantı sağlar.

Son olarak yakaladığınız ekran görüntüleri ve videoları çeşitli formatlarda kayıt altına alabilirsiniz.

oCam Sistem Bilgileri

Boyut: 8.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Basit Ekran ve Video Kaydetme Programı oCam İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status