Balabolka: Yazıyı insan sesine dönüştüren, yazıyı seslendirme programı.

Balabolka türkçe seslendirme, sesli metin okuma, yazıyı sese çevirme programı, balabolka türkçe seslendirme, ücretsiz yazıyı sese çevirme programı, yazılanı türkçe okuma programı, yazıyı insan sesine dönüştürme.

Balabolka, bilgisayar ekranında ki yazıları insan sesine dönüştüren ücretsiz, Türkçe programdır. Bilgisayarınızda bulunun tüm sesleri kullanabilirsiniz.

Sisteminizde yüklü tüm bilgisayar sesleri Balabolka için kullanılabilir.Ekrandaki metin, yazı, WAV, MP3, MP4, OGG veya WMA dosyası olarak kaydedilebilir. Program, pano içeriğini okumak AZW, AZW3, CHM, DjVu, DOC, EPUB, FB2, HTML, LIT, Mobi, ODT, ÇHC, PDF ve RTF dosyalarından metin görüntülemek, yazı tipi ve arka plan rengini özelleştirmeyi de sağlar.

Balabolka indir turkce yaziyi sese donusturen program

Program Microsoft Speech API (SAPI) çeşitli versiyonları kullanır; ses parametrelerini değiştirmeye olanak sağlar. Kullanıcı sesin eklemlenme kalitesini artırmak için özel bir ikame listesini uygulayabilirsiniz. Eğer kelimelerin yazımını değiştirmek istediğinizde bu özellik yararlıdır. Telaffuz düzeltme kuralları düzenli ifadelerin söz dizimini kullanın.

Balabolka indir turkce seslendirme yaziyi sese donusturme programi

Balabolka harici LRC dosyaları veya MP3 etiket ses dosyalarını içine metini senkronize olarak kaydedebilirsiniz. Bir ses dosyasını bilgisayarda veya modern dijital müzik çalarlar üzerinde oynatılabilir, metin (şarkı sözleri aynı şekilde, ) eşzamanlı olarak görüntülenir.

Balabolka Bilgileri

Son Sürüm: Balabolka 2.10.0.570

Boyutu: 2.31 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Ücretici: Ilya Morozov

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Balabolka 2.10.0.570 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status