Baidu Antivirus: Tamamen Ücretsiz Antivirüs Programı.

Baidu Antivirus profesyonel antivirüs + ultra hızlı bulut güvenlik programı. Baidu Antivirus ücretsiz indirme, ücretsiz yükseltme ve ücretsiz hizmet sunuyor. Baidu Antivirus ücretsiz antivirüs programı bilgisayarınızı yavaşlatan ve fazla RAM kullanmadan çalışan kaliteli bir program. Baidu Antivirus sayesinde sadece bilgisayarınızı virüsten korumak değil, kullandığınız bulut hizmetlerinin de güvenliğini sağlayan mükemmel bir kalite.

Baidu Antivirus programı ücretsiz anvitirüs programları arasında iyilerinden birisidir. Baidu Antivirus son sürümü ile kapsamlı virüs taraması yapma, en tehlikeli virüslere karşı bile koruma sağlar. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. 10M sistem kaynağı tüketimi sorunsuz ve hızlı çalışan PC sağlar.

Baidu Antivirus daha fazla güncel, daha hızlı ve daha kararlı, otomatik güncelleştirme, geliştirilmiş performans sunuyor. Son virüs veritabanı ile tarama yeteneğini geliştirmek. Algılama hızlandırmak için tarama tekniği optimize etme. Virüs tarama daha doğru sonuçlar sağlamak için optimize etme. Proaktif savunma, daha güçlü koruma geliştirme.

Baidu Antivirus – Ekran Görüntüsü

baidu antivirus 2013 ucretsiz antivirus programi

Baidu Antivirus Bilgileri

Boyutu: 130.87 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Baidu

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Baidu Antivirus 5.0.3.84333 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status